Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

herbirşeyini cok begendım canım mutlulukla kullan ama o anahtarlıgın yokmu bıttım ya cok guzelmıss gule gule kullan

herbirşeyini cok begendım canım mutlulukla kullan ama o anahtarlıgın yokmu bıttım ya cok guzelmıss gule gule kullan

Çok çok teşekkür ederim canım benimm İnşallah hepimiz mutlulukla aşkla kullanalım

Anahtarlığım olağanüstü bir beğeni aldı Bende çok sevdim görür görmez bittim bayıldım Sevdiceğimde sağolsun hemen yaptıralım dedi vee benim olduu Evimin en güzel eşyalarından biri oldu. Sevdiceğime mutluluk, aşk dolu sevgi sözcükleri yazacağım kara tahta anahtarlığımla

Kızlarr dün akşam iş arkadaşımın kınası oldu. Harikaydıı. Muhteşemdii. Herşey dört dörtlüktü.

Sizlere kınayla ilgili bir kaç fotoğraf göstermek istedim. Arkadaşımın kına hediyelikleri ve kına gecesi boyunca hint kınası yapan bir bayan vardı. İsteyen herkes hint kınası yaptırdı. Tabiki bende geri kalmadım bir gelin adayı olarak

Kına Hediyelerimiz

Buda Benim Hint Kınam

Tamam tatlım benimm

canım yanlış anlama seni üzmiyim ama bence o sinboları götür geri ver ne var ne yok ömrü en fazla 1-2 sene onların ben sinbo ne aldıysam elimde kaldı hepsi benim başımamı geldi bi tek yoksa herkese böylemi bilmiyorum ama gerçekten kaliteli değil

Kuzum biliyorum bende farkındayım ama onları yeni almadım zaten. Yani yaklaşık 7 senelik belki daha fazladır. Anneme çok söyledim kullan diye. Oda benim var dedi kullanmadı. Bende mecbur çeyizime koydum. Şimdi iyi kötü kullanıcam. 1-2 sene kullansam da yeter yani. Ama mesela simbonun küçük saç kurutma makinası var bende üniversiteye giderken bavulumda yer kaplamasın diye almıştım. Yaklaşık 4 senedir kullanıyorum ve en az haftada 4 kere kullanıyorum bazen her gün kullandığım oluyor.

Bunlar var diye almayacağım değil yenilerini alacağım. Yoksa bende hayatta simboya güvenip bunları çeyiz diye götürmem kuzum

Uyarın için çok teşekkür ederim tatlım

Kıslarr

Sevdiceğimin, Ömrümün, Hayatımın Erkeğinin bana Sevgililer Günü Hediyesini sizlerle paylaşmak istedim

Aşk O Aşk, Sonsuz O

Eki Görüntüle 978287

Canım çok güzeller aşkla huzurla kullan inşallah çok güzel ciciler almışsın Sevdiğinin süprizi çok güzelmiş güle güle tak canımHint kınanda yakıyor hani bayağı güzel kına hediyelikleri yapmışlar

Çok çok teşekkür ederim canımmm Daha güzelleri daha cicileri sana olsun inşallahhh Bu çeyiz evresinde sürekli paslaşalım

Bende hediyemi çok sevdimm Aşkla kullanıyorumm

Hint kınası evet çok farklı birşeydi hoşuma gitti benimde Harika bir kına gecesiydi adeta büyülendim

Amin inşallah canımBen her aldığımı paylaşıma devam ediyorum daha inşallah nasip olursa çok şey var alınacakDetayları varsa dinlemek isterim canım bize de öneri olmuş olur kına gecesi

cnm bütün eşyaların birbirinden güzelm allah güle güle kullanmak nasip etsin :) ama ençokda anahtarlığa bittim nerden nasıl yaptırdınız çook hoşuma gitti yaa bayıldım diye bilirmm

Amin inşallah canımBen her aldığımı paylaşıma devam ediyorum daha inşallah nasip olursa çok şey var alınacakDetayları varsa dinlemek isterim canım bize de öneri olmuş olur kına gecesi

Aynen kuzum bende öyleyim. Yeni yeni başladım. Hem kadınlar kulubünde hemde instagram hesabımda paylaşıyorum almayanlara, alacak olanlara, beğenenlere fikir olsun diye. Kına gecesi bizim yörelerimizden biraz farklıydı. Yani nasıl desem ben biraz daha örf adetlere göre istiyorum. Adı üstünde Kına Gecesi. Sadece eğlenmek için olsa adını Bekarlığa Veda Partisi derdim

Ama hoşuma giden detaylar var. Mesela gelin arkadaşları ile fotoğraf çektirmek için bir çerçeve yaptırmış kalp şeklinde. Kalbin tam üstünde nişanlısıyla onun adı yazıyor. Adının olduğu kısımda da tülden bir duvak vardı. Pembe bir çerçeveydi. Çok hoştu

Müzik canlı müzikti. Orkestra vardı. Kına boyunca isteyen misafirlere hint kınası yapıldı. Bu işi yapan bir bayan tutulmuştu. Kına yemekliydi. Sadece kuruyemiş vermek istememiş ve düğün değil nikah olduğu için gelenlerinde yemek yemesini istemiş. Bindallı giymedi. Kına kıyafeti ve mekanın konsepti tamamen pembeydi. Başına örtülen örtü bile pembeydi. Kınada sadece bayanlar vardı.

Kına hediyelikleri ise; gelinlik şeklinde olan kabarık etekli bir elbise gibi kurabiye yapılmıştı. Üzerinde isimleri yazıyordu. Yine konsepte uygun pembe oje hediyesi vardı. Pembe halay mendilleri vardı. Pembe kutu üzerinde beyaz puantiyeleri olan kutunun içine kınalarını koymuştu. Pembe tefleri vardı. Pembe kesenin içinde de kuruyemişleri vardı. Kınasında dansöz çıktı sahneye. Aklıma gelenler bunlar kuzum. Bide kına gece 3 kadar sürdü

Kısaca herşey pembeydi

cnm bütün eşyaların birbirinden güzelm allah güle güle kullanmak nasip etsin :) ama ençokda anahtarlığa bittim nerden nasıl yaptırdınız çook hoşuma gitti yaa bayıldım diye bilirmm

Teşekkür ederim canım benimm çok mutlu oldummm

Anahtarlığımı instagramdan bir sayfadan yaptırdım. İstersen bilgilerini özelden gönderebilirim sana

Çok güzelmiş gerçekten bayağı mebla gitmiştir ama çok güzel olmuştur eminim özellikleri detayları süper

Çok güzelmiş gerçekten bayağı mebla gitmiştir ama çok güzel olmuştur eminim özellikleri detayları süper

Bencede canım baya bir maliyetli olmuştur. En başta mekan pahalıdır. Deniz manzaralı biryerde sahildeydi yani

canımm ne güzel çeyizlerin var öyle maşallah anahtarlıgına bayıldım ne kadara yaptırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…