Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Herşeyin çok güzel.

Ama ben anahtarlığınıza ba-yıl-dım

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Herşeyin çok güzel.

Ama ben anahtarlığınıza ba-yıl-dım

Aminnnn çok teşekkür ederimm

Sizlerde almak isterseniz özelden msj atabilirim nerden almanız gerektiğinizi Bende bayıldım ve almadan da duramadım

Canım MaşaAllahhh dolu dolu bir çeyiz.Rabbim hayırla mutlulukla kullanmayı nasip eylesin.Bende diğer arkadaşlar gibi anahtarlığı ayrı bir beğendimmmm

Canım MaşaAllahhh dolu dolu bir çeyiz.Rabbim hayırla mutlulukla kullanmayı nasip eylesin.Bende diğer arkadaşlar gibi anahtarlığı ayrı bir beğendimmmm

Sağolasın kuzumm

Daha çok eksiğim var ya ama yavaş yavaş alıcam o yüzden kendimi zor tutuyorum. Daha 1 yıl var düğünümüze Allah nasip ederse 2015 gelini olacağım

Anahtarlığım tam bir olay oldu zaten Benim tasarımım Aldığım yerde de satışlar epey bir artmış mail üstüne mail geliyor diyorlardı

Bende 2015 gelini olacağım inşaAllah :)) alışveriş tutkusu zor durduruluyor

Bende 2015 gelini olacağım inşaAllah :)) alışveriş tutkusu zor durduruluyor

Aynı senenin gelinleri olacağız ne güzel :123:

Biz kadınların ruhunda var Sanırım hiç bir zaman terk etmeyecek bu tutku bizi

Maşallah her şey çok güzel, güle güle kullanmak da nasip olur inşallah Anahtarlıkla ilgili bana mesaj atabilirsen çok sevinirim canım. Nice güzel 6 hatta 66 yıllarınız olsun inşallah

Maşallah her şey çok güzel, güle güle kullanmak da nasip olur inşallah Anahtarlıkla ilgili bana mesaj atabilirsen çok sevinirim canım. Nice güzel 6 hatta 66 yıllarınız olsun inşallah

Aminn canım inşallah Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için

Hemen mesaj atıyorum

hayırlı olsun herşeyin çok güzel ve tatlım o anahtar için bana da mesaj atarsan çok sevinirim bayıldımmm... :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…