sol yumurtalığımda kist yada yumurta bi bakarmısınız

missbon

En güzel duam.. Şükür sebebim.. Canım kızım
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
1.081
1.064
arkadaşlar ben kum döküyordum ürolojiye gittim dr baktı idrar yollarım temiz çıktı bişey kalmamış neyse bende bebek istiyorum korunmadık dedim dr a yumurtalıklarıma baktı sol tarafta kist gibi bişey görünüyor dedi ta emin değilim dedi bende kadın doğuma gittim dr a sordum sıra yoktu çünkü sadece sorabildim yumurtada olabilir anlayamamış olabilir ürolog dedi çok bişi soramadım hastalar vardı sizce adetime 1 hafta var korunmadıkta bebiş istiyorum hemde çok o görülen yumurta olabilirmi olsada yani hala gebelik şansım varmı ben bişi anlamadım bilgisi olan varsa cevaplayabilirmi

evet yumurta kisti olabilir o. özellikle çapı yaklaşık 2 cm kadarsa, çatlamamaıştır belki daha. ama doktor görmeli bence.

adetinize bir hafta kaldiysa su andan itibaren hamile kalmaniz pek mümkün degil
sayet hamile degilseniz tabi
benim anlalmadigim sey doktor nasil anlamaz yumurtami degilmi kistmi degilmi nasil bi drmus o öyle
cok garip degistirin bence dokturunuzu

üroloji doktoru tabiki de anlayamaz ne olduğunu bence anlamaması gayet doğal. bazen yumurta çatlamayıp aynen kalır eğer adet ile atılmazsa kiste çevirir. adet olursanız adetinizin 2. yada 3. günü bir kadın doğum doktoruna giderseniz size kist olup olmadığını söyleyebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…