Sol kasıkta batmalar ve progestan..

Spesifikinsan

Almina ve Çınar ilkokula başladı! :)
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
14.774
678
Merhaba,progestan hapı kasıklarda batmaya neden olur mu ?
Araştırdım ama hiç bir şey bulamadım..
Yani bulduklarım halsizlik,baş dönmesi ,uykuya eğilim,vs vs..Tamam, bu yan etkiler de var bende ama yan etkileri araştırdığımda kasıkta batma olur diye bir şey yok..
Sol kasığımda ara ara batmalar oluyor..
Bu durum olası hamilelikten dolayı mı yoksa progestanın etkisimidir anlayamadım..
Tecrubesi ve fikri olan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim...
Adetime 5-6 gün var bu arada ....

Son düzenleyen: Moderatör:
bende seninle aynu durumdayım tek fark benim sağ taraf zaten sağdaki yumurtam çatladı 21de adet olcam bendede batma var dr ilk gidişim sebepsiz benimki ölücem meraktan

evet ya bu stres öldürecek beni belimde ağrıyo ben sabah akşam içiyorum bide her adet öncesi benim bacaklarda 1 hafta önceden sebepsiz morluklar olurdu bu ay yok kafam çok karışık karnım ağrıyo of ooof

Merhaba,progestan hapı kasıklarda batmaya neden olur mu ?
Araştırdım ama hiç bir şey bulamadım..
Yani bulduklarım halsizlik,baş dönmesi ,uykuya eğilim,vs vs..Tamam, bu yan etkiler de var bende ama yan etkileri araştırdığımda kasıkta batma olur diye bir şey yok..
Sol kasığımda ara ara batmalar oluyor..
Bu durum olası hamilelikten dolayı mı yoksa progestanın etkisimidir anlayamadım..
Tecrubesi ve fikri olan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim...
Adetime 5-6 gün var bu arada ....

canımm forumda dolanıyordum başlıgı gorunce nasıl atladım bılemezsın:KK9::KK9::KK9:burada da karsılastık:KK9::KK9:

cıldırıcamm yaaaa su son gunler hıcmı gecmez:KK9:

canımm forumda dolanıyordum başlıgı gorunce nasıl atladım bılemezsın:KK9::KK9::KK9:burada da karsılastık:KK9::KK9:

cıldırıcamm yaaaa su son gunler hıcmı gecmez:KK9:

Öyle öyle valla..Dün gece test yaptım..Kabak gibi negatifi gördüm :)) Demek ki daha öncekilerde tahmin ettiğim gibi testte renklenme olmuş...

Öyle öyle valla..Dün gece test yaptım..Kabak gibi negatifi gördüm :)) Demek ki daha öncekilerde tahmin ettiğim gibi testte renklenme olmuş...

biraz daha bekle daha var gunumuze :)benımde evde testım var ama zor duruyorum carsamba yada persembe yapıcam...

o kadar belirti vardı umudum vardı ama olmadı ben adet oldum hemde 3 4 gün erkenden kızlar inş sizden güzel haberler gelir

o kadar belirti vardı umudum vardı ama olmadı ben adet oldum hemde 3 4 gün erkenden kızlar inş sizden güzel haberler gelir

Sevil yaa..Aynen canım..Aynı kaderi paylaştık...Ben de 3-4 gün evvel adet oldum..Yani olması gereken günden önce geldi adetim...Bu cumartesi sabahı için randevu aldım dr.dan...Bazı kan tahlilleri yaptırmayı düşünüyorum..

Narmik progestanı ne için verdi sana doktor bana geçen yıl düşük tehlikesi nedeniyle 3 ay yüksek doz kullandırmıştı şimdide adet düzeni için verdi ama tam tersi düzenim alt üst oldu önce erken adet gördüm sonraki dönem daha gecikti bide bende de çok fazla kasık ağrısı ve kramplara sebep oldu banada sabah aşkam 1 tane verdi 100 mg üç ay kullan dedi ama bu gidişle daha devam edemeyeceğim sanırım :KK31:

Narmik progestanı ne için verdi sana doktor bana geçen yıl düşük tehlikesi nedeniyle 3 ay yüksek doz kullandırmıştı şimdide adet düzeni için verdi ama tam tersi düzenim alt üst oldu önce erken adet gördüm sonraki dönem daha gecikti bide bende de çok fazla kasık ağrısı ve kramplara sebep oldu banada sabah aşkam 1 tane verdi 100 mg üç ay kullan dedi ama bu gidişle daha devam edemeyeceğim sanırım :KK31:

Ben hamileyken progestanı 32.haftaya dek kullanmıştım canım...

X