Sol kasık ağrısı.

esmeyanayan

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
122
48
Merhaba. Birşey sormak istiyorum. Yaklaşık 1 haftadır ara ara gelen sol kasık ağrım var. Ama bugün anlayamadım dokunsam bile çok acıyor. Benim gibi bu durumu yaşayan var mı ? İlaç aldınız mı kullandiniz mi.? (Reglime 2 gün var ama kesinlikle regl ağrısı gibi değil bu midemde bulanıyor ki bende ülser var)

Catlamamis olması kötü bişey mi. Catlamamis olması regliyi mi geciktirir ondan mı ağrı yapar
Doktora baska sebepten gitmeseydim öğrenemeyecektim ve bilmeden regl olacaktım. Günümden 1 gün geç regl oldum. Bazen yumurtamız çatlamayabiliyor basit kiste dönüşüyor ve vücut regl ile atıyor. Yarın yumurta takibi için dr gideceğim. Regl ile atmışmıyım belli olur.

Catlamamis olması kötü bişey mi. Catlamamis olması regliyi mi geciktirir ondan mı ağrı yapar
Ağrı yapmasıda çatlayamadığı için oluyor canım. Yani en azından bendeki durum buydu. Sendeki budur diyemem bu da ihtimaller arasında sadece. Gebeliktede ağrı yaşayan oluyor. Gebelikten de olabilir.

Reglinizi bekleyin bence. Regl öncesi gitsenizde sadece yumurtanızın çatlayıp çatlamadığını öğreneceksiniz.
Birşey daha sormak istiyorum. Akıntım oldu her ay olan akıntım şeffaf akıntım. Şeffaf akıntı olduysa yumurta çatlamış oluyor mu

Reglinizi bekleyin bence. Regl öncesi gitsenizde sadece yumurtanızın çatlayıp çatlamadığını öğreneceksiniz.

Ne güzel patlamisti kistim ya offf
Canım kistlerin çeşitleri var. Basit kistler regl ile atılıyor. Haberimiz bile olmuyor. Her kadında görülen atılan birşey bu. Yani patlayan kistinle bağdaştırma. Birde şöyle bir durum var regl öncesi ağrı da gebelikte olabilir. Bilemeyiz ki. Bende böyle oldu diye seninkisi de aynı diyemiyiz.

Kusura bakmayın sizide yordum psikolojik olarak. Ama inanın enfeksiyondan vs çok çektim. En ufak ağrıyi direk ona yoruyorum

Kusura bakmayın sizide yordum psikolojik olarak. Ama inanın enfeksiyondan vs çok çektim. En ufak ağrıyi direk ona yoruyorum
Estağfurullah canım niyetim seni korkutmak değildi. Sadece çatlamadığı zamanda ağrı oluyor bil istedim. Regl ile atılınca da korkulacak bişey değil. Sadece o ay ki yumurta boşa gitmiş oluyor. Bu kadar. Umarım sizinki gebelik işaretidir yumurta takibi yaptırdınız mı hiç?

Biliyorum iyi niyetlerle yazdığınızi ben korkuyorum çok siz kusura bakmayın sorun tamamen kendimle alakalı. Yok hiç yaptırmadım

Biliyorum iyi niyetlerle yazdığınızi ben korkuyorum çok siz kusura bakmayın sorun tamamen kendimle alakalı. Yok hiç yaptırmadım
Gebelik düşünüyorsanız bu ay gebe kalmazsanız bence yumurta takibi yaptırın. İyi bir doktorla görüşün derim. Gebelik takibi yapacakları zaman reglinin 2.günü istiyorlar.

Ama regl zamanlarimi bildiğim için uygulamadan takip ediyorum gerçi onada yeni yeni bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…