Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şoklama?

eSmerimSin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
6.569
396
kızlar ben gögüslerımın büyüklügünden allaha sükür memnumumda..hafıf cok hafıf bır dolgunluk yanı sıkılık mı desem bılemedım ondan olsun ıste..

soguk, buz gıbı su ıyı gelıyormus ne kadar dogru?? deneyenınız varmı??

Soğuk su ve buz kan dolaşımını arttırıyor diye bildiğimden faydası olabilir :) Madem göğüslerinizin büyüklüğünden memnunsunuz o zaman masaj falan yapın? :) O da kan dolaşımını arttırıp dolgunlaştırır :) Siz heralde kolay yoldan çözüme ulaşmak istiyorsunuz :) Aslında size rezene falan için derdim ama zaten göğüslerinizin büyüklüğünden memnunsanız uğraşmak istemezsiniz herhalde :)

Ayy, rezene iyi geliyor mu gercekten? Benimkiler minicik ;( rezene iyiyse hemen alayim bugun yatip kalkip icerim, yeter ki buyusunler ;(

O zaman masaj yapıcaksın arkadaşım :) İnternette bazı teknikler var ama en kolayı avuç için meme ucuna gelicek şekilde elini göğsünün üstüne koyuyosun ve dairesel harketlerle 5 dk masajını yapıyosun. Bu çok faydalı bi hareketmiş göğüsler için sıkılaştırıyomuş ve sarkmasını önlüyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…