Selülit Soguk Suyla Selulitlerimden Kurtuldum :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

yavruceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
338
365
Arkadaşlar merhaba. Ben genetik yapım itibariyle selülitli bir insandım. Kendimi bildim bileli selülitim vardı. Düzenli olarak spor, pilates yaptığım zamanlarda kaybolsa da sporu bırakır bırakmaz geri geliyorlardı hemen. Bu sene 7. aydan beri yani yaklaşık olarak 3 aydır soğuk suyla banyo yapmaya başladım. Yazın zaten havalar çok sıcak olduğu için her gün duş alıyordum. Hafta da bir de mutlaka kese yapıyorum. Portakal kabuğu görünümü 2 3 haftada kayboldu resmen. Bacaklarım reklamlarda ki kadınların bacakları pürüzsüz oldu. (maşallah diyiniz) :) Şimdi havalar soğudu ama soğuk suyla banyo yapmaktan vazgeçmem artık. Eğer üşürsem önce sıcak suyla başlıyorum 10 dk içinde tamamen soğuk suya geçmiş oluyorum. Önceden neredeyse kaynar suyla yıkanıyordum. Benim bile selülitlerim kaybolduysa herkesin ki kaybolur. Zaten soğuk suyun altından çıktıktan sonra bütün vücudunuz da bir hareketlilik olduğunu hissediyorsunuz. Çok harika bir duygu gerçekten. Çatlaklarım bile azalmaya başladı sanki :) Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir yöntem :) Yalnız şunu belirtmeliyim kalp hastalarının yapması sakıncalıymış.

Ilık falan olsa olmaz mı ?
Soğuk su ile almak çok zor . Hele benim gibi sıcak severler için
.Nasıl yapsam acaba ?

Grace16 canım ben de sıcağı çok sevenlerdenim oturduğum yerde battaniyelere sarılır oyle otururum. Kendine zaman ver biraz yavaş yavaş alışmaya çalış. zaten soğuk suya alışınca vücut sıcak suyu istemiyor. Çok üşüyorsam sıcak suyla başlıyorum özellikle kese yapacağım zaman sonrasında yavaşça soğuk suya geçiyorum.

Nurlum normalde düzenli olarak plates yapmıyorum fırsat buldukça. Ama bu sene hiç yapmadım dolayısıyla selülitlerim tamamen geri gelmişti. Soğuk suyla duş aldığım zamanlar da spor diyet plates vs. hiçbir şey yapmadım. Sadece ve sadece soğuk su.

Derya derya 54 kiloyum canım.

Soğuk suyla duş almayı söyle düşünün; kışın elektrik telleri gerilir yazın sarkarya aynen öyle. Soğuk su gerginleştiriyor cildi. daha parlak daha canlı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…