Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri soğuk su masajıyla göğüsleri dirileşen varmı

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
2.845
7
kızlar bu işlemden sonuç alan varmı nasıl farklılıklar oldu ,yazarmısınız ..ayrııca sadece göğüse tutmak suyu biraz zor olmuyormu sonuçta buz gibi su bedene değince olmuyor..kaç dakika ve nasıl yapmak gerekiyor bu işlemi masaj haraketleri nasıl...lütfen yazarmısınız...ya sanki göğüslerim ölü gibi duruyor nebileyim bir garipler ölçüsünden mamnunum biraz ama diri değil pek

canım kuzenımın hep denedgı bı yontem ama acayıp ıse yarıyor gogusunun altından yukarıya dogru masaj yaparak soguk su tut ılk haftada bıle fark edeceksın

canım kuzenımın hep denedgı bı yontem ama acayıp ıse yarıyor gogusunun altından yukarıya dogru masaj yaparak soguk su tut ılk haftada bıle fark edeceksın

canım öle mi dersin yaa alttan yukarı olduğunu bilmiyordum kaç dakika yapmak gerekir yaparken masaj yapılmalımı birde bu işlem büyütümü ki göğüsü kuzeninde sadece dirilik mi oldu

5 dakıka yaterlı canım sadece alttan yukarıya dogru masaj yapman yeterlı bende yapıyorum 6 ay once dogum yaptım eme eme gobekte tasır olmustum cok yararını gordum

5 dakıka yaterlı canım sadece alttan yukarıya dogru masaj yapman yeterlı bende yapıyorum 6 ay once dogum yaptım eme eme gobekte tasır olmustum cok yararını gordum

canım sürekli mi yapılmalı bikaç ay falanmı ki..birde vücuda geliyor ya su ay bunu önleyemeyiz değilmi:KK70: ben soğuk alınca hemen hasta oluyorum yaa bu işlem içinde tamamen bayağa soğuk olması lazımmış daha etkiliymiş.ayrıca krem sürün diyolar soğuk duş sonrası sen sürdünmü canım

canım tum vucuduna tutmamak ıcın one meyıllı dur tazıklı bır sekılde ac suyu 5 er dakıka ben bunu bacaklarımada uyguluyorum super yarıyor banyo sonunda sıkılastırıcı krem suruyorum

tamam canım göğsülerede sürüonmu ay bende alayım nerden bulabilirim fiyat falan yazarmısın

X