Soğuk lipoliz

jasmined

Yd
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
1
0
Merhaba arkadaşlar, doğum sonrası kilolardan kurtulmak istiyorum.bir hastanede kampanya var 2 ay diyetisyen ve soğuk lipoliz uygulaması yapılıcak. Soğuk lipoliz yaptıran varmı sonuç aldınızmı bacak bölgesi için düşünüyorum selülit görüntüsünü azaltıp sıkıştırıyor aynı zamanda dediler ama yinede tam karar veremedim.

Ayy onu bende yaptirmak istiyorum basenler icin ama korkuyorumda soguk oldugunu dusununce bile icime usume geliyor birde boyle cekiyor ya ne bilim oradaki damarlarda sorun falan yaratmasindan endiseliyim biraz

Merhaba Jasmined ben yaptirdim hic faydasini gormedim. Parayi alincaya kadar gunluk hayata devam edin diyorlar. Sonrasinda hayatta herseyi kisiyorlar ardindan kilo veremeyince ya ustunu kapiyorlar yada kiziyorlar. Para tuzagi bol yuruyus ve karbonhidratsiz bir yasam baska caresi yok bu isin...

Diyetine ve su içmene dikkat edersen kilo verdiriyor tabi cihazın orjinalliği de çok önemli.Ben 7 kilo verdim cihaz sayesinde tek bölge için gitmiştim ama tüm vücudum toparladı.

Merhaba arkadaşlar bu hafta ben de yaptıracağım ama çok kararsizim. Göbek bölgeme yaptıracağım. Faydasını gören var mı bilgilendirir misiniz ?

Bende bu hafta gobek ve basen bolgeme soguk lipoliz yaptirmayi dusunuyorum Mehmet Akgun'e gidicem bazi tanidiklarim gitmis bazisi 2 3 kilo verip bolgede sıkılaşma kat etmis bazisi sadece kilo vermis sonuclari seninle de paylasirim.

Bugun uygulama yapildi hafif pembelesmem var gobegimde 2 gune gecermis. Mehmet Bey bir diyet listesi verdi. Merak edilenleri cevaplayabilirim sonuclarida burdan yazicam

Diyetine ve su içmene dikkat edersen kilo verdiriyor tabi cihazın orjinalliği de çok önemli.Ben 7 kilo verdim cihaz sayesinde tek bölge için gitmiştim ama tüm vücudum toparladı.
Merhaba ,
Sİz nerede yaptırdınız. Cihazın orjinalliği cok onemli.İstanbul da mı ? tesekkurler

ben yaptirdim. uzun vadede hic bir faydasini gormedim. sadece o an soguyan hucreler küçülüyor, 3 5 gun sonra hic hic etkisi olmuyor

Hiçbir işe yaramıyor ben de geçen sene Bağdat Caddesi'nde güya İstanbul'un en iyi güzellik merkezinde yaptırmıştım, canının yandığıyla kalıyorsun.

ben yaptırdım hiç faydasını görmedim aksine sanki o bölgelerin lipoliz sonrasında daha çok yağlandığını düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…