Soğuk lipoliz

Gudu

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2017
20
2
36
merhaba Soğuk lipoliz yaptırıp memnun kalan varmı sadece basen ve bacak yaptırmayı düşünüyorum

Ben yaptırdım 1 ayda 7 kilo verdim cihaz sayesinde.Diyet ve su tüketimine dikkat edersen güzel sonuçlar elde edebilirsin.Mehmet Akgün e yaptırdım sen hangi ildesin?

Ben yaptırdım 1 ayda 7 kilo verdim cihaz sayesinde.Diyet ve su tüketimine dikkat edersen güzel sonuçlar elde edebilirsin.Mehmet Akgün e yaptırdım sen hangi ildesin?

Merhaba, ben de Mehmet Bey'e gitmeyi planlıyorum, güzel şeyler duydum. Ne kadar ödediniz acaba?

Evet ben de düşünüyorum rakamı öğrenebilir miyiz acaba?

Merhaba, ben de Mehmet Bey'e gitmeyi planlıyorum, güzel şeyler duydum. Ne kadar ödediniz acaba?

Evet ben de düşünüyorum rakamı öğrenebilir miyiz acaba?

Mehmet Bey işinde başarılı cidden ve diyeti cidden kilo vermeyi hızlandırıyor cihazdan sonra.1000 tl ödedim 2 bölge için şuan zam geldimi bilmiyorum ama yılbaşından önceki fiyat buydu.

Merhaba arkadaşlar bende istanbulda yaptıracağım. Yatırdıysanız biraz bilgi verir misiniz , nasıl oluyor, kilo veriliyor mu, göbek bölgesine yaptırcağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…