Bölgesel İncelme soguk lipoliz acil

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

sevalss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
24
0
arkadaşlar merhaba doğumdan bu yana katılamıyorum pek ama bu hafta araştırıp karavermem gereken bir konu var aranızda yaptırıp mennun kalan varsa cevap verirse çok sevinirim. ankarada bir güzellik salonu soguk lipliz önerdi dogumdan sonra sarkan göbeğime şuan 42-44 beden giymeme rağmen 38 zorlarım dedi 3 seans gidecekmşim karasız kaldım orda yaptıran kişilerele görüştürdü bi müşterisi ikinci seansı imiş 3 kilo vermiş baya inceldim pantolonumdan anladım dedi
diğeri ise 3 sean bi almış bi fayda görememiş ikinciyi aprıtıyodu nedenini ise arkadaşlarımla geldim benim içki sıkıntım oldugundan veremedim dediarkadaşlarım çok iyi sonuç aldılar içkiyi bıraktım tekrar baaşladım sizde başlayın diye önerdi haftaya salıya randevu aldın ve parasını vericem yaptırıyım mı birileri bişey söylesin ya lütfennn

Bu soguk lipoliz olayını bende merak etmistim ve burada yapan yerlerle gorusmustum.inan ki bana hic mantikli gelmedi 3ay icinde sonuclar cikiyormus ortaya.göbeginize yaptiracaksaniz 4bölüme ayiriyoruz karninizi ve her bagladigimiz bolum500tl dediler ya saka gibi
..valla arkadasim bunlar gercekten tek basina ise tarasaydi inanki hic kilolu kadin göremezdik:))ama bi arkadasin yazdigi seyi deniycem bende .internette 17dk.lik spor varmis 3level halinde herbir leveli 10gün boyunca yapiyormusuz.arkadas diyorki belimden 7cm gitti basenlerden kalcadan bir okadar daha onu tavsiye edebilirim..

Bahsettigim spor videosunun adini yazmayi unutmusum:)) jillian michaels 30days shared adinda video .youtube dada izlenebiliyormus...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…