Düğün Soğudum herşeyden....:(

ra.bis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
225
0
36
selam kızlar
ben düğünleri hiç sevmem bursada magazin outlet nikah salonunda istemiştim nikahımı ama ulaşım zor olacağını düşünüldüğü için merinos nikah salonu olacak sonrasında da aile arasında yemek verilecek (200 kişi filan olacak)
gelinlik desen o da ayrı bir olay benim ailemde onun ailesi de kollar kapalı olsun istiyor ne merinos nikah salonunu istiyorum nede kapalı gelinlik istiyorum düğün için hiçbir hevesim kalmadı rüyalarıma girmeye başladı gelinlik salon :KK43:
çok mutsuzum

evleniyosun demek canım...

öncelikle hayırlı olsun...

böle şeylerde işler herzaman umdugumuz gibi gitmeyebiliyor salon mevzusuna bişey diyemem , yer konum ulasım butce hepsi etkili oluyo bursayıda bilmiyorum ki öneride bulunabliyim sana

ama gelinlik konusunda bence mutlaka ama mutlaka içine sinen birşey al.. kimseyi dinleeme bu konuda... içinde kalmasın asla gelinligin...

kolları kapalı modeller bak önce içine sinen bişey bulamazsan kendin sec begen baskasını

nişanlıydın sen sanırım. nişanlınada bunun hayatında bir defa oldugunu ve istedgin gelinligi giymekte kararlı oldugunu soyle

evleniyosun demek canım...

öncelikle hayırlı olsun...

böle şeylerde işler herzaman umdugumuz gibi gitmeyebiliyor salon mevzusuna bişey diyemem , yer konum ulasım butce hepsi etkili oluyo bursayıda bilmiyorum ki öneride bulunabliyim sana

ama gelinlik konusunda bence mutlaka ama mutlaka içine sinen birşey al.. kimseyi dinleeme bu konuda... içinde kalmasın asla gelinligin...

kolları kapalı modeller bak önce içine sinen bişey bulamazsan kendin sec begen baskasını

nişanlıydın sen sanırım. nişanlınada bunun hayatında bir defa oldugunu ve istedgin gelinligi giymekte kararlı oldugunu soyle

teşekkür ederim tatlım

doğru söylüyorsun içime sinen olmalı mutlaka ama şimdiye kadar birbirmizi kırıcı hiçbir sorunumuz olmadı kayınvalidemle bundan sonrasında da olsun istemiyorum nişanlımla nasıl halledeceğim bilemedim bir türlü dün gece biraz konuştuk o daha erken bunları şimdiden düşünmenin anlamı yok dedi o zaman herşey olacağına varır dedi ama ben bir türlü kafamdan atamıyorum gelinlik sitelerinden kendimi alamıyorum sanırım ben kafayı yedim iyice :2:

sende ne var yok durumlar nasıl??

salon için ulaşım zor olacağını belirtmişler ki yalnız siz değil gelecek misafirleri de düşünmek lazım sonuçta siz araba ile bi şekilde ulaşırsınız..
Gelinlik içinde iki tarafında durumunu zaten biliyorsundur sonuçta başından beri bellidir.. :KK34:

teşekkür ederim tatlım

doğru söylüyorsun içime sinen olmalı mutlaka ama şimdiye kadar birbirmizi kırıcı hiçbir sorunumuz olmadı kayınvalidemle bundan sonrasında da olsun istemiyorum nişanlımla nasıl halledeceğim bilemedim bir türlü dün gece biraz konuştuk o daha erken bunları şimdiden düşünmenin anlamı yok dedi o zaman herşey olacağına varır dedi ama ben bir türlü kafamdan atamıyorum gelinlik sitelerinden kendimi alamıyorum sanırım ben kafayı yedim iyice :2:

sorun çıkmasın diye senmi alttan alıcaksın hemde bir kere yaşayacağın birşey için. şimdiden o yüzü verme derim ben hemde gelinlik bıu günlük elbise değil ki yarın başka giyesin. bence istedğini yap ve yarın pişman olma...

salon için ulaşım zor olacağını belirtmişler ki yalnız siz değil gelecek misafirleri de düşünmek lazım sonuçta siz araba ile bi şekilde ulaşırsınız..
Gelinlik içinde iki tarafında durumunu zaten biliyorsundur sonuçta başından beri bellidir.. :KK34:

yani öylede sonuçta benim sevdiğim değer verdiğim birisinin nikahı fizanda olsada giderim ki kaldı bursanın içinde salon onlarda haklı ama hiç içime sinmedi yemek vericekler ama ben istediğim bütün arkadaş çevremi çağıramayacağım yani yemektense orada sade bir nikah olması tercihim

sorun çıkmasın diye senmi alttan alıcaksın hemde bir kere yaşayacağın birşey için. şimdiden o yüzü verme derim ben hemde gelinlik bıu günlük elbise değil ki yarın başka giyesin. bence istedğini yap ve yarın pişman olma...

doğru söylüyorsun sonuna kadar haklısın
sanırım biran önce nişanlımla konuşmam gerecek

teşekkür ederim tatlım

ben de sözlendim canım... nişan yapmıcaz galiba dugunude 2013 de dusunuyoruz...

şimdilik böle yuvarlanıp gidiyoruz... :emir_bebek:

ben bile bakıyorum simdiden gelinliklere mekanlara...

hersey olacagına varıyo evet ama ne bilim ne olursa olsun içine sinmeyen bir gelinligi giyme derim sonra hep içinde ukte kalıcak..

Canım bence de al nişanlını karsına konuş sonucta bu sizin düğününüz en mutlu gününüz olucak bu yuzden içine sineni yap

ben de sözlendim canım... nişan yapmıcaz galiba dugunude 2013 de dusunuyoruz...

şimdilik böle yuvarlanıp gidiyoruz... :emir_bebek:

ben bile bakıyorum simdiden gelinliklere mekanlara...

hersey olacagına varıyo evet ama ne bilim ne olursa olsun içine sinmeyen bir gelinligi giyme derim sonra hep içinde ukte kalıcak..

bende öyle aile arasında yaptım söz nişan bir arada oldu hatta bohça işine bile girmedik biz bencede gereksiz hayırlısı olsun hakkımızda
doğru söylüyorsun cesaret aldım sizden bu akşam konuşmam lazım biran önce söylemeliyim diye düşündüm...

Canım bence de al nişanlını karsına konuş sonucta bu sizin düğününüz en mutlu gününüz olucak bu yuzden içine sineni yap

cesaret veren sözlerin için teşekkür ederim arkadaşım bu akşam konuşcam nişanlımla

seni o kadar iyi anlıyorum ki arkadaşım.. bende o kadar ciddi bir durum söz konusu değil ama bu muhabbetler konuşuldukça yıllarca hayalini kurduğum o düğünün hayal ettiğim gibi olmayacağını daha iyi anlıyorum.. bu duyguyu yaşamak bir genç kız için çok kötü gerçekten.. :KK43:

X