Soğanı kırdık cücüğünü sevmeyene yok:D

Baya yakinmis. Nigde gazozu hakkinda dusuncelerini alayim.
Ahahahahaha üstüne üstlük esimde kova ama onun yukselenini bilmem aslında pek burç bilgim yoktur ama bende hep akreplerden darbe yemisimdir

Akreplerden yedigim darbeler yol olur cinsten.

Bana burcunu soyle sana kim oldugunu soyleyeyim .

Benim için bekliyorum yorunlarini o zaman Ağustos doğumlu yükselen kova burcu aslan
Baya yakinmis. Nigde gazozu hakkinda dusuncelerini alayim.

Akreplerden yedigim darbeler yol olur cinsten.

Bana burcunu soyle sana kim oldugunu soyleyeyim .

tek içtiği gazlı içeceklerdendir çok bayılırım sen nerde oturuyorsun kız ? :)

Ben cok sevmiyom. Asitli icecekleri de sevmiyorum ama icmisligim var. Ben yurt disindayim.

Benim için bekliyorum yorunlarini o zaman Ağustos doğumlu yükselen kova burcu aslan

Sen asisin , mukemmeliyetci bir yapin var ama dobrasin da. Fazla icinde tutamazsin ama disari da vurmazsin. Her konuyla ilgilisin. Marjinal yasarsin . Oyle onun bunun dedigini de takmazsin.

Son cümle hariç doğru acayip takarım kafaya hincimi alana kadar o insanı içtiği suyun yudumuna kadar sayarim öyle böyle değil

Ben kimsenin damarina basmam onlar benim damarima basarlar. Benden cekinmene gerek yok.

Ben bekarim calismiyorum, yurt disindayim yarismaci arkadaslar varsa basarilar da dilemiyorum.
Ahahahahaha bekarlık sultanlık tır iyi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…