Soğanı kırdık cücüğünü sevmeyene yok:D

niğdedeyim tatlım❤♡❥❤♡❥ hahah kız nisankralicesi daha harf bakımından uygun geldi galiba :KK70: hatırlamıyorum aklıma esti böyle yaptım galiba :)

kız sen değil herkes doğurdun mu ne zaman doğuracan diyor ya o yüzden dedim :KK70::KK70::KK70:

Baya yakinmis. :ıslık: Nigde gazozu hakkinda dusuncelerini alayim. :KK70:
Ahahahahaha üstüne üstlük esimde kova ama onun yukselenini bilmem aslında pek burç bilgim yoktur ama bende hep akreplerden darbe yemisimdir :KK12::KK49:

Akreplerden yedigim darbeler yol olur cinsten. :KK53:

Bana burcunu soyle sana kim oldugunu soyleyeyim . :skandal:

Benim için bekliyorum yorunlarini o zaman Ağustos doğumlu yükselen kova burcu aslan :KK51:
Baya yakinmis. :ıslık: Nigde gazozu hakkinda dusuncelerini alayim. :KK70:

Akreplerden yedigim darbeler yol olur cinsten. :KK53:

Bana burcunu soyle sana kim oldugunu soyleyeyim . :skandal:

tek içtiği gazlı içeceklerdendir :KK70: çok bayılırım :kk77:sen nerde oturuyorsun kız ? :)

Ben cok sevmiyom. Asitli icecekleri de sevmiyorum ama icmisligim var. Ben yurt disindayim.

Benim için bekliyorum yorunlarini o zaman Ağustos doğumlu yükselen kova burcu aslan :KK51:

Sen asisin , mukemmeliyetci bir yapin var ama dobrasin da. Fazla icinde tutamazsin ama disari da vurmazsin. Her konuyla ilgilisin. Marjinal yasarsin . Oyle onun bunun dedigini de takmazsin.

Ben cok sevmiyom. Asitli icecekleri de sevmiyorum ama icmisligim var. Ben yurt disindayim.

Sen asisin , mukemmeliyetci bir yapin var ama dobrasin da. Fazla icinde tutamazsin ama disari da vurmazsin. Her konuyla ilgilisin. Marjinal yasarsin . Oyle onun bunun dedigini de takmazsin.
Son cümle hariç doğru acayip takarım kafaya hincimi alana kadar o insanı içtiği suyun yudumuna kadar sayarim öyle böyle değil :KK70:

Ben kimsenin damarina basmam onlar benim damarima basarlar. Benden cekinmene gerek yok. :KK53:

Ben bekarim calismiyorum, yurt disindayim yarismaci arkadaslar varsa basarilar da dilemiyorum. :KK53:
Ahahahahaha bekarlık sultanlık tır iyi bakalim

X