Soğanı kırdık cücüğünü sevmeyene yok:D

Ya benim korkum cok yalani var. Esimede kanitladim yalan yere yemin ettigi seylerin yalan oldugunu. Ya yine yalanalar soylerse, esime guvrniyorum ama erkek sonucta annelerine kiyamiyolar. Esimi etkilemesinden korkuyorum

Esim benim yanimda olucaktir eminim cunku yasadigimiz herseye sahit oldu. Ama dedigin gibi boylede iyi olmadi. Simdi küsluk olucak, esim huzursuz olucak valla ne yapicam bilmiyorum
Eşin senin yanindaysa üzülme canım yoksa akside olabilirdi l. Bak neler görüyoruz hepsi eşinin haklı olmasına rağmen annelerini tutup huzursuzluk yaratıyorlar.
Sen eşine ılımlı ol anlat canım.

Eşin senin yanindaysa üzülme canım yoksa akside olabilirdi l. Bak neler görüyoruz hepsi eşinin haklı olmasına rağmen annelerini tutup huzursuzluk yaratıyorlar.
Sen eşine ılımlı ol anlat canım.
Aynen canim oyle olmaya calisicam. Bu arada Allah bagislasin canim

hahah ❤♡❤♡❤♡ kız niye o kadar arayla oldu :))
Hiç sorma simdiki aklım olsa hemen yapardım çok zor böyle herşeye alışmıştık uyumaya gezmeye falan. Allak bullak olduk valla.
Hayırlısı diyelim ama gerçekten çok yaş iyi değil.

Hiç sorma simdiki aklım olsa hemen yapardım çok zor böyle herşeye alışmıştık uyumaya gezmeye falan. Allak bullak olduk valla.
Hayırlısı diyelim ama gerçekten çok yaş iyi değil.
aynen tatlım neyse inşallah sağlıklı sıhhatli büyürler ❤♡❤♡❤♡❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…