Soğan suyu kullanan var mı

sulej

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
262
381
21
Merhaba hanımlar ben 1 haftadır soğan suyu kullanıyorum pcos var adetim düzenli.
7 temmuz adet gunumdu ve hala yumurtlama görmedim. Soğan suyundan olmuş olabilir mi. Yumurtlama yok ama göğüs ağrım var hiç bu kadar erken göğüs ağrısı yaşamazdım

Ben kullandım gördüm mü gormedimmi bilmiyorum ama ağır sistit oldum soğan suyundan sonra tualetimi tutamadım tuvalete girdigimdede (çok ozurdilerim)aşırı acı çektim yanma vs ve kanama du baya soğan suyundan sonra her bünyeye aynı etki etmeye bilir bana yaramadı

Yaa çok geçmiş olsun bende o kadar ciddi yan etki yapmadı sadece yumurtlamadim bu ay ve çocuk düşünüyoruz eşim heyecanla bekliyor ve ben de kendimi suçlu hissediyorum keşke yapmasaydim belki bu ay yumurtlayip hamile kalacaktım

Bildim kadarıyla adet bitiminin ertesi gün başlayıp on gün içiliyor canım bir ay boyunca mi içtin sen

8 gündür kullanıyorum
Bende kullandım 10 gün baktım yumurtlama göremedim bıraktım, bıraktıktan 2 gün sonra yumurtladim, neden nicin öyle oldu hiçbir fikrim yoktu ama yumurtlamam 5-6 gün ileriye attı soğan suyu kullandığımda

Galiba bende de böyle oldu peki gebelik felan oldu mu faydasini gördünüz mü

Soğan suyu prolaktin i yükseltir o yüzden meme hassasiyetini çok arttırıyor.bben yaparken sivi gelmişti göğüslerim den o yüzden bıraktım. Kontrolsüz kullanilmamali

Soğan suyu prolaktin i yükseltir o yüzden meme hassasiyetini çok arttırıyor.bben yaparken sivi gelmişti göğüslerim den o yüzden bıraktım. Kontrolsüz kullanilmamali
Ben de bıraktım bugün inşallah pcosu tedavi etmiştir sizde var mı gebelik felan

Ayyy çok heyecanlandımmm inşallah hamilesinizdir yaa bana da haber verin olur mu bir de pcos var mıydı sizde
Tam bilmiyorum olup olmadığını kimi doktor var diyor kimisi yok diyor neye göre diyorlar anlamış değilim ama ben yine de bu ay kullandım soğan suyunu, hayırlısı Allah'tan

Merhaba bende daha önce deneyimlemiştim ve deneyimlerimi yazmıştım bir bakın isterseniz umarım her şey gönlünüzce olur:)

Bende aynısını yaşadım sistit oldum kesinlikle idrarımı yapamıyorum ve sabah bi anda kanamam oldu kahverengi altıma kaçırdım sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…