SOĞAN KÜRÜNDEN SONRA YUMURTLAMA DÖNEMİ SONRASI

pcos189966

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
11
10
27
Merhaba arkadaşlar ben 4 aydır belki daha fazla yumurtlama görmüyordum. Bebek istiyoruz Allah nasip ederse.. pcosendorumu var denmisti bana bende Soğan kürü yaptım bu ay ve soğan kürünün 5. Günü yumurtlama gördüm yumurtlama görünce bıraktım ne olur ne olmaz diye 1 gün oldu yumurtlamam yumurtlamadan birgün önce yumurtlama günü ve çatlama gününden birgün sonra ilişki yaşadık. Hergün avakado filan yiyorum işte.. Bununla alakalı öncelikle sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah rabbim bize ve isteyen herkese inşallah işe yarar.. böyle gebe kalan var mı?

Merhaba öncelikle yumurtlama ve iliski yaşadığınız günlerde soğan kürünü bırakmanıza gerek yok cunku uyguladığınız kür gebe kalmaya yardımcı. etkisini görebilmek için 15 gün kesmeden kullanmamız gerekiyordu. Forumdan bir arkadaşımız özel olarak İbrahim Saraçoğlu hocamıza sormuş gebe kalmaya çalışırken soğan kürünü içsek cocuk tutunabilir mi veya gebelik olusur mu bir sıkıntısı olur mu diye sormuş hocamız da yumurtlama döneminde eğer gebelik oluşmaya başlarsa bebeğe bir zararının olmadığını söylüyor beklenen adet geciktiğinde ve artık gebelik şüphesi olduğunda bırakın diyor düşük yaptırmaz diyor. Bu kürü uygularken cok gebe kalan var demis İbrahim bey. Sadece miyom kist tarzı şeyleri temizliyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir inşallah gebe kalırsınız

X