soğan kürü

Tosbikellim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
1.587
3.677
Merhabalar. Kızlar soğan Kuru hakkında tecrübeli olanlar deneyimlrini paylaşırlar mi ? Nasıl sonuç aldınız sıkıntı yasadiniz mi nelerdir? Ovulasyon gunune denk gelince sıkıntı oldu mu , nasıl kullandiniz, kullandiginiz ay mi hamile kaldiniz? Anlatırsaniz sevinirim teşekür ederiz simdiden.

Selam ben sogAn kuru kullandım. Soğan kurunu sabah akşam aç karnına ılık olucak şekilde içtim. 3 ay kullanılıyor,ama ben 2 ay kullandım ve hamile kaldım.T v deki doktor adetinizin 7 .gunu başlayıp 15 günicin demişti .2 ay dada 7. Günü başlanıp 10 için dedi .eğer hala hamile kalmadıysa tekrar 3. Ayda ise 7 gün daha için ve bırakın dedi .

Selam ben sogAn kuru kullandım. Soğan kurunu sabah akşam aç karnına ılık olucak şekilde içtim. 3 ay kullanılıyor,ama ben 2 ay kullandım ve hamile kaldım.T v deki doktor adetinizin 7 .gunu başlayıp 15 günicin demişti .2 ay dada 7. Günü başlanıp 10 için dedi .eğer hala hamile kalmadıysa tekrar 3. Ayda ise 7 gün daha için ve bırakın dedi .
İlk ay hamile kalamadin öyleyse canım. Peki ovulasyon gunune denk geldiği halde zararı olmadı mi

Canım
Ben bunları 5 sene önce yaptım doktor soğan kuru içmeyi bıraktığımızda yani ilk ay 15 gün olduğu için korundum 2 ayda 10 gün olduğu için korunmadim oldu.

Benim akıntı vardı bunu oyuzden yaptım . İlk hamileliğin düşük oldu malesf ama sonra hemen hamile kaldım tekrar. Birde ben çift rahimliyim ondanda olmuyormustu.

canım ben de 15 gün yaptım soğan kürü 15 günde testere dişli aslan pencesi kürü yaptım....hormon testi yaptırmıştım.ploraktinim 30 cıkmıştı.12 ye indi..simdi de ikinci ayımdayım..bakalım bebiş için uğrasıyorum bende.....miyomum vardı oda küçülmeye başladı..ama troidin varsa sakın içme

X