Soğan kürü yumurtlama zamanında içilir mi

mutlulukk1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
104
10
24
Merhaba arkadaşlar hamilelik için soğan kürüne başladım bir hafta oldu başlayalı şu an yumurtlama zamanındayım yumurtlama zamanında içilirse zararlı mıdır bebek tutunmaz mı ?

Merhaba arkadaşlar hamilelik için soğan kürüne başladım bir hafta oldu başlayalı şu an yumurtlama zamanındayım yumurtlama zamanında içilirse zararlı mıdır bebek tutunmaz mı ?
Bisey olmaz 15 gun devam et bende 10 gun oldu baslayali sabah .aksam iciyorum idrar enfeksiyonum gecmiyodu hem bu ay bebek dusunuyoruz bakalim olucakmi

Canım merhaba soğan kürü için formlara bakıyordum senin konunu gördüm sonucun ne oldu merak ettim bende içiyorum

Canım merhaba soğan kürü için formlara bakıyordum senin konunu gördüm sonucun ne oldu merak ettim bende içiyorum
Yumurta takibi yaptırmadan kullanmayın. Yumurtanız sağlıklı büyüyorsa ve bunu bilmiyorsanız kist yapabiliyor. Bende yapmıştı. Sağlıklı şeyi bozuyor.

Yumurta takibi yaptırmadan kullanmayın. Yumurtanız sağlıklı büyüyorsa ve bunu bilmiyorsanız kist yapabiliyor. Bende yapmıştı. Sağlıklı şeyi bozuyor.
O zaman icmiyim iki gündür içmiyorum bugün sancım vardı içtim iyiki söyledin canım icmicem artık çok teşekkürler

Yumurtlama takibi uygulama üzerinden yapıyorum on sekiz ocak gözükür inşallah bir sıkıntı çıkmaz dört gündür içmedim bugün sancım.vardi içtim

Yumurtlama takibi uygulama üzerinden yapıyorum on sekiz ocak gözükür inşallah bir sıkıntı çıkmaz dört gündür içmedim bugün sancım.vardi içtim
Yok öyle değil de hani büyüyor mu büyümüyor mu diye doktor yapıyor ya öyle takiğ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…