Soğan Kürü /yumurtalık kisti ve doğum kontrol / LÜTFEN BAKAR MISINIZ

busemakilic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
1.076
417
33
Kızlar selam ,dün aşılama için doktora gittim ama yumurtalık kisti oldugumu söyledı bunun ıcın GİNERA adında doğum kontrol hapı verdi. 21 gün kullan sonra regli olunca gel dedı
Ama ben gebelik düşünürken doğum kontrol kullanmak cok rahatsız edici . dün aksam ve bu sabah soğan kürü içtim . Bu sekılde doğan kürü ile kisti giden var mı ? Yardımcı olursanız cok sevınırım

Benim hamilelik planım yok ama Pkos teşhisi konduğu için ve doğal bir çözüm aradığım için soğan kürüne başladım. Bugün 2.gunu bitirdim. Biraz kasıklarimda ağrı ve baskı var. Bazen çok az da olsa sarımsı bir akıntı geliyor. Endişeliyim açıkçası, içtikten sonra karnıma kramplar giriyor. Böyle yan etkileriyle karşılaşanlar var mı ya da kendi deneyimlerini paylaşmak isteyenler var mı? Çok güzel olur eğer paylaşan olursa 😊

Kızlar selam ,dün aşılama için doktora gittim ama yumurtalık kisti oldugumu söyledı bunun ıcın GİNERA adında doğum kontrol hapı verdi. 21 gün kullan sonra regli olunca gel dedı
Ama ben gebelik düşünürken doğum kontrol kullanmak cok rahatsız edici . dün aksam ve bu sabah soğan kürü içtim . Bu sekılde doğan kürü ile kisti giden var mı ? Yardımcı olursanız cok sevınırım
Merhabalar bende de cikolata kisti var ve bebek istiyoruz doktor kistim icin 1 ayligina dogum kontrol hapi dianle verdi. Size sormak istiyorum aşılama dogum kontrol hapi kullandiktan hemen sonra mi oldu?

X