Soğan kürü yapanlar yardım eder misiniz

Deliiball

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
237
66
26
Ben soğan kürü yapmayı düşünüyorum hamile kalan çok var denemekte fayda olduğunu düşünüyorum ama bende pcos var pcos olup soğan kürünü içip hamile kalan var mı? Bide nasıl yapılıyor ne zaman içmeye başlamam ve kaç gün içmem lazım bide yumurtalar içinde incir havuç kürü varmış onunda faydasını gören var mı ? Çok uzun oldu kusura bakmayın

Adetin 7 günü başlayıp 15 gün öğlen (sabah miğde kaldırmıyo) ve yatmadan yarım saat önce içtim çok olumlu yorumlarını okudum ama nedendir bilmem bana bir faydası olmadı bende pcosum sağ tüpüm tıkalı ama ne bir iltihap sökücü ne bir adet düzenleyici faktörünü görmedim yine ilaçla regl olabilmiştim o ay. İnşAllah size faydası olur.

Pco bende de var ama adet duzensizligim yok soganlarin sari kabuklu olmasi gerekiyor ve kabuguyla kaynatmak daha faydali iyice yikanan sogan dorde bolunup bir bucuk bardak kaynamis icme suyunun icine atilip 5dk bekletiliyo sonra ilik halinde tuketilcek her seferinde taze hazirlanmali benim iltihap sokulmesine fayda oldu ama hamile kalmadim zaten sorun sadece bende degildi o yuzden bunla olacak is degildi bu yolla hamile kalanlar vardi etrafimda denemekten zarar gelmeZ elbet Allah kolaylik versin insallah kalirsiniz hamile

Birde adet bittikten 7 gun sonra basladim10 (dogrysu 15 ) gun yaptim ben bu kur ust uste yapilmiyormus

Ben kullandığım ama gebe kalamadım fakat idrar yolu enfeksiyonum var ve sürekli tekrarlıyor sadece soğan kürünü kullandığım ay tekrarlamadı bendeki etkisi bu oldu ama bünyeden bünyeye değişir inşallah hamile kalırsın canım

Merhaba canim doktor bana yumurtaliklarin tembel demisti o yuzden cocugum olmuyrdu . Bizim bi komsumuz vardi yillarca cocugu olmayan kibrisa gitmisti tedavi icin kibristaki doktor ona her sabah ac karna bir buyuk bardak sicak sogan suyu ic buna bir ay devam et.ikinci ay hamilelik olmazssa o zaman baslarz tedaviye demis. Ve hamile kalmis banada onerdi bende yaptim hatta 15 gun falan tek yaptm hic umudumda yoktu acikcasi annem cok israr edyrdu zorla iciryrdu resmen adetm bi hafta falan geciknce yine umutsz bi sekilde test yaptm aaaa ben sokkkk . Yani kesinlikle dogruymus .kibristaki doktor bile tedaviden once bunu oneriyrsa demek ki ise yarayan bsymis ve yaradida suan 39 haftalik hamileyim . Insallah isteyen herkese nasip olur. her ay başina gelen herseyi hamilelik belirtisi sanip hevesle test yapip yasanilan hayal kirikligini cok iyi biliyorum ve sizi cok iyi anliyrm hep dua edyrm isteyen herkese nasip olsun. Belkide benim sorunum cok buyuk degildi bilmiyorum o yuzden tek seferde ise yaradi sizde yılmayın bi kac defa deneyin insllah ise yarar. Dualarim sizinlee

Böyle durumlarda sanki kendim hamile kalmisim gibi seviniyorum.. Allahim Kucagina almayi nasip etsin canim. Bende basliyacagim, insallah bendede fayda eder. Ben adet olamiyorum, suan baslasam mi yoksa tarlusal kullanip adet olunca mi baslasam. Karar veremedim :) ?

Cok tesekkur ederim canim rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin . Bence biran once basla bi zarari yok sonucta .

Rabbim hayi
Aradan bayağı zaman geçti sanırım doğum yapmışsınızdir Allah analı babalı büyütsün bı sorum var ben soğan suyunu içiyorum bugün 3. Günüm ama kasıklarımda ağrı oluyo pko var adetim çok geçti bende başladım hemen dizinde ağrınız oldu mu normal midir bu ağrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…