SOĞAN KÜRÜ VE KAHVERENGİ AKINTI

menemerus

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2013
190
95
34
Merhaba. Pko hastasıyım femara kullandıgım ay 3-4 cm iki tane kistim olustu. Kisti atmak ıcın adetımin 7. Küre basladım. Kürü kullandıgım 10. gün kanlı ve kahverengi yogun akıntım oldu oysaki adetime 1 hafta vardı daha. Doktora gıttım kistin yok olmus bunu adet sayıcaz dedi. Fakat iki haftadır biraz kanlı biraz kahverengi akıntılarım devam ediyor. İki gun akıntı 1 gün temiz kalıyorum.Tamam kistim temizleniyor vs ama Bu kadar uzun sürmesi normal mi? Ikı gun once Doktorum alttan muayne ederken bu ya önceki adetten kalma ıcındeki bırıkmıs kan yada rahim agzı yarası olabılır dedi. Aşırı korktum. Soğan küründen dolayı hala kistlerim temızlendıgı ıcın mi boyle oluyor acaba 2 hafta oldu ama ? Boyle bir şey yaşayan varmı ? Çok acil destek lütfen

Doktorunla bunu paylaşmanı öneririm vereceği ilaçlar için ön bilgi fena olmaz , soğan kürü çok iyidir fakat rahim duvarını inceltir bu seferde progestanla rahim duvarını kalınlaştırmaya çalışmayla uğraşırsınız bende pkoluyum bu korku yüzünden asla soğan suyu kürünü uygulamadım zaten 6 ayda 1 kez uygulanıyomuş..

Merhaba. Sizinkine benzer durum yaşıyorum. Kasık ağrım vardı soğan kurune başladım. Altı gün içtim. Kanama oldu az bisey. İki haftadır da kahverengi leke oluyor. Kanamanın olduğu gün doktora gittim. Tahliller ve diğer ultrason falan temiz dedi. Yani ara ara hala kasık agrisi var. Lekelenme var. Hiç biseyim yokta neden bu sıkıntılar var bilmiyorum. Stresten falan olabilir diyor. Sizde son durum ne

Merhaba. Benim de iki hafta ara ara kanamam oldu doktora gıttım kistlerin temizlendiği için oluyordur dedi. O ara bazen hafıften yumurtalıgımda da batma oluyordu ama şükür temizlendi kistlerim. Soğan kürüne sonuna kadar devam edin 15gun yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…