Soğan kürü sonrası sistit oldum ?

Loveyrdram

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
104
13
15. Gün yani 10 gün içmiştim içmediğim günün akşamında bi anda aşırı ağrım oldu idrarımı yapamamaya başladım kesinlikle çıkmıyor Berbat ağrım oldu makatıma kadar vurdu 16. Günde kahverengi kanamam oldu ayağa kalktığımda altıma kaçırdım sandım sonra geçti fakat doktora gittim sistit olmuşsun dedi yani demek istediğim bu soğan kürü yan etkileri de olabiliyor hemde aşırı kesinlikle yapamıyorum tuvaletimi berbattttt

15. Gün yani 10 gün içmiştim içmediğim günün akşamında bi anda aşırı ağrım oldu idrarımı yapamamaya başladım kesinlikle çıkmıyor Berbat ağrım oldu makatıma kadar vurdu 16. Günde kahverengi kanamam oldu ayağa kalktığımda altıma kaçırdım sandım sonra geçti fakat doktora gittim sistit olmuşsun dedi yani demek istediğim bu soğan kürü yan etkileri de olabiliyor hemde aşırı kesinlikle yapamıyorum tuvaletimi berbattttt
gecmis olsun, ben sogan kuru hic kullanmadim ama zamaninda sistit olmustum, bol bol su icmeniz lazim gunde 3 litre minimum, umarim bir an once gecer

Çok şaşırdım bende içdim soğan kürü bana bişey olmadı aksine hamile kaldım kistamın temizlesin diye içdim temizledide korunuyorduk ama yinede hamile kaldım plansız oldu yani. Miydede sorunu olanlar içmemeli demişleri sistit böbreklerde problem olunca soğuk olunca olan bişey soğan küründen neden oldu anlamadım

X