sogan kürü kullananlar

Yok canım kırıkkale ankara buraya 1.5 saat falan

Çok heyecanliyim bi yandan da korkuyorum

korkularını çok iyi nlıyorum canım
bende ilk tüp bebek denememde çok pozitiftim ayy kesin olur diyordum
heycan vardı ama korku yoktu
ama bi kere denedim olmadı ya
şimdi ya yine olmazsa endişesi çok var bende de
ama senin perde varmış o alınmış şimdi daha umutlu olmalısın
hem bence pozitif düşünmek en iyisi
çünkü biz elimizden geleni yapıyoruz olmazsada vardır bi hayır diyebiliyoruz
en güzeli sen şimdiden bol bol dua et canım
yasin suresinin 82.ayetini okuyorum bende tv falan izlerken içimden çekiyorum
bende senin için dua edeceğim...

Canım benim allah razı olsun bende hep dua ediyorum Rabbim bizede tattirsin inşallah artık çok Yoruldum bi sefer olsun istiyorum canım çok yaniyor

Canım benim allah razı olsun bende hep dua ediyorum Rabbim bizede tattirsin inşallah artık çok Yoruldum bi sefer olsun istiyorum canım çok yaniyor

çok iyi anlıyorum canım seni
inşallah inşallah bizde duamızı yaşarken buluruz kendimizi
hemde en yakın zamanda

folik güzel anne nasılsınız kuzum.
oğlun nasıl ? ismi ne bu arada kız hiç bilmiyom ben adını ne koydunuz
Sağol kuzuuum, ismi Ali aşk yaşıyoruz ve dua ediyoruz.. hem şükür için hem sırasını bekleyen tanıdıklarımız tanımadıklarımız herkes için.. Güzel haberlerinizle sevincimizi katlayacağınız günü bekliyoruz

Kiz folik dogurdun demek ali beye seamlar ozaman ,e dogumun nasildi aklina takilan bisiy olursa sor cnm ;(bizim topak 3 aylik oldu

Dua edin bana bu sefer tutunsun
Her zaman dua ediyoruz cnm, gönlünü ferah tut, Allah yardımcınız olsun.
Kiz folik dogurdun demek ali beye seamlar ozaman ,e dogumun nasildi aklina takilan bisiy olursa sor cnm ;(bizim topak 3 aylik oldu
Ay Feridem aleykümselam, nasılsın, büyütüyosun maşallah tecrübeli ana oldun başıma sorarım bişey olursa sağol, gerçi şu anda etrafımdaki herkes her şeyi çok iyi biliyo maşallah doğumum normal oldu hayal ettiğim gibi tahminimden sancılıydı ama sonucuna bakıyorum da dünyalara değerdi . . . Allahım sevdiklerimin arkadaşlarımın maybeybimin asyamın beybişimin de bu hayallerini deneyimleyip paylaştıklarını göstersin bana! Sen de selam söyle kuzuna folik teyzesinden

AMİN İNŞALLAH

ne güzel normal dogum yaptın valla, bende normal istiyorumda
artık nasıl sağlıkla kucagımıza alacaksak öyle olsun tabi de
gönlümden öyle geçiyor hele bi hamile kalayım o günleri göreyim bakalım ne karar vericem :))
epidural de mi istemedin? tamamen normal mi

mybaby teyzesinden de Ali paşa ya selamlar ozmn madem herkes selam söyleşiyo maşallah diyorum bide

İnşallah cnm arkadaşım herkes nasıl istiyosa, gönlünden ne geçiyorsa, hakkında hangisi hayırlısıysa o olsun inş. 4gözle bekliyorum müjdeli haberlerinizi ..

Evet kuzucum tamamen normal, tabiri caizse çatır çatır Sağol kuzum aleykümselam

hayyyyy maşallah kıgızzzz valla ben epiduralli normal sandıydım yalan yok
çatır çatır heee ben okdr cesur değilim sanırsam

hayyyyy maşallah kıgızzzz valla ben epiduralli normal sandıydım yalan yok
çatır çatır heee ben okdr cesur değilim sanırsam
Yok bizim kitabımızda epidural falan
Valla sancılar sıklaşıp şiddetlenince doğuma yakın "keşke sezeryan oleydiiim" diye sayıklamış olsam da çok şükür diyorum, çok şükür!

Yok bizim kitabımızda epidural falan
Valla sancılar sıklaşıp şiddetlenince doğuma yakın "keşke sezeryan oleydiiim" diye sayıklamış olsam da çok şükür diyorum, çok şükür!

hihihihihi olsun foliğim dogumun mucizesini sonuna kadar yaşamış oldun tamamen.
çok şükür hiçbi sorun olmadan da dogum yaptın kuzum darısı bize olsun inşallah
bide dua ettin dimi bize
hayırdır burlardasın Ali paşa uyuyormu oyhhhh ne tatlıdır şimdi yaaa pamuk gibiiiiiiiii miss kokuluuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…