sogan kürü kullananlar

a.s. sercemimmm bende boktan işlerle uğraşıyorum foliğin dediği gibi Allah onada nasip etsin... oğlun çok tatlı maşallah yerim onu ben nazar deyesin çocuğa kaldır fotoyu istersen nasıl giiyoo
hisarım canım
nasılsın canım kız seni görünce duygulandım ya eski günler geldi aklıma
ama bizede iki bişey yazmadan gitmişsin aceleyle yazıp çıktıgını varsayıyorum
prensesin nasıl sen nasılsın azcık daha anlatsaydın ya bişeyler merak ediyoruz ama

merhaba bayanlar. siz artık soğan kürü muhabbetini bırakmış arkadaş olmuş sohbet ediyorsunuz aranızı bölmüş gibi olucam ama birşey sormak istiyorum.
benim adetlerim düzenli eşimin ve benim tüm tahliller temiz sorun yok ama 4 senedir olmuyor bebeğimiz. aslında bu ay aşılama yapıcaktık ama erteledik bu süre içinde soğan kürünü kullanıyım dedim belki şifam ordadır diye.hem az bir akıntım vardı onuda temizler diye düşündüm.
3 gündür içiyorum ama akşamları 1 er bardak içiyorum sadece. güzdüz hazırlama imkanım yok sabahta su bile içemem o yüzden sabahıda es geçiyorum.
kürü eksik uygulamamın yada bir promlem yokken uygulamamın bir zararı olurmu acaba. i. saraçoğluna mesaj attım konuyla alakasız cevap verdiler o yüzde buraya sormak istedim çünkü burda tecrübe eden bir çok arkadaşımız var.

merhaba, bizde de sorun görünmüyor cnm, 2 yıldır ne sorun var ne çocuk. soğan kürünü yine de denemiştim geçen yıl 2 ay. sen de dene zararı olmaz merak etme. kim bilir belki de vesilen olur dediğin gibi. bir sorun yoksa günde 1 kere yapman yeterli zaten

saol canım yaa. rabbim hepimize versin. aratmasın. artık denemediğim şey kalmadı sayılır bakalım bunuda deneyelim ne görcez

saol canım yaa. rabbim hepimize versin. aratmasın. artık denemediğim şey kalmadı sayılır bakalım bunuda deneyelim ne görcez
amin. dene tabi, Allah boş duranı sevmez. ben de ikinci kez aşılama tedavisindeyim bu ay. kısmet artık.

amin. dene tabi, Allah boş duranı sevmez. ben de ikinci kez aşılama tedavisindeyim bu ay. kısmet artık.

aşılama olmak için ilaç falan kullanıyormusun. şu aşılama olaylarını pek bilmiyorum nasıl olduğunu yani.
dr lar yıllardır deneme tahtası gibi bir sürü ilaç kullandırdılar şişirdiler resmen. yakın zamanda bende aşılama istiyorum ama ilaçlar yine hormon yükliycekler diye çekiniyorum açıkçası

bünyene bağlıdır belki de bilemiyorum. klomen kullandım hep. defalarca. ben bir yan etkisini görmedim. zaten sadece 5 gün 1 doz içiyorsun.

son dr gittiğimde. senin durumun psikolojik , boşuna gelip bana para veriyorsun biraz tatile falan çık değişiklik yap kasıma kadar olmazsa gel aşılama falan deneriz dedi. artık yılbaşından sonra gidicem sanırım

ben günde 2 adet içiyodum 3 ay onu kullandım. inofolic kullandım 3-4 ay . kan sulandırıcı kullandım , 2 çeşit daha vardı isimlerini hatırlamıyorum onları kullandım.
bir sorun olmadığı için gebe kalmayı kolaylaştırcak ilaçlar veriyorum sana diyor doktor her ay başka bir ilaç. bıktım valla

canıııııım aynen öyle oldu çıkmak zorunda kaldım ...sizi çok merak ediyorum ne durumdasın canım arkadaşım güzel haberlerini almak istiyorum..ben im ız 5 aylık oldu elinden öper aralıkta çorbalara falan başlı6ycaz işte onunla uğraşıyorum çoooook aksi sürekli kucak istiyo müzikle uyuyo sokak istiyo evde sıkılıyo falan böyle takıntılarımız var:) oğlum ana sınıfına gidiyo piyano dersine devam çok başarıı maşallah kareşinede alıştı şükür...valla ne günerimiz geçti asya napıyo okuyaadım yazıları

folik haberler nasıl ne zaman aşılama ?
canım meraklandırma hbr ver tamam mı
ben bgn itibariyle regl oldum yine

canım öncelikle hoşgeldin
inşallah sogan kürün vesilen olur.Rabbim çok aratmadan nasip etsin
bende de hiçbir sorun yokken içtim günde 1 bardak. ztn kist vs bişey yoksa öyle için diyorlar
aynen senin gibi bir sürü şeyler de denedim
ne koca karı ilaçları bel çektirmeler süt buharları ot çer çöpleri kaynat iç vs vs bi sürü şey...
aşılamayı neden düşünmediniz 4 senedir sonuçta eşinin değerleri iyiyse seninde yumurtlamada problem yoksa aşılama iyi bir yöntem.
ben direk tüp bebek yaptrdım geçen mayısda çünkü eşimin morfolojisi %2 yani normal yolla bebek sahibi olmam zor.
o kadar boşuna her ay ilaç vs boşuna içeceğine aşılama yaptırırdın diye düşünüyorum

Son düzenleme:
anladım ztn canım oyhh oyhh kızçe büyümüşde ellerimizi öpüyoooo
bende onun minnak ellerinden öpüyorum annesi
bu aralar trend müzikle uyumak çevremde bi sürü arkadaşımın çocugu da aynı durumda yalnız değilsin tatlım
oğlunada kızınada kocaman Maşallah diyorum
piyanoya devam ediyorsa yeteneği var demekki yoksa devam etmek istemezdi sıkılırdı dimi ama
asyamız genetik testlerini falan yaptırdı sonuç bekliyor canım
foliğim bu ay 2. aşılamayı yaptırıyor
ben yerimde sayıyorum hala 2. tüp denemesinin yolunu gözlüyorum

meraba kızlar bu kürü kullandınızmı hiç ben kullandım ama bi etkisi olmadı nasıl soğan olmalı bilğim yok açıklarsanız sevinirim

saol canım benim :)aSya genetik testmi yaptırdı inşallah temiz çıkar sonuçları...foliğin bu aşılamada inşallah yüzü güler...ara ver biraz daha olur kendiliğinden inşallah mybabyimm tüp bebek hem maddi hem manevi çok zor yaa bak yine söylüyorum sana meryem suesini okudunmu??

hoşbulduk canım
bizim ilk bir yıl zaten doktor 1 sene tedavisiz bekleyin dedi diye geçti sonrasında yumurta takibi vs oldu sorun olmadığını öğrenince bir müddet doktora falan gitmedim olur nasılsa diye önemsemedim. en çok ta rahim filminden korktuğum için onu erteledim, dr --filmden sonra 6 ay olma ihtimalin yüksek seninki tamamen psikolojik zaten kasıma kadar bekle olmazsa gel aşılama yaparız dedi. bende son ayı soğan kürüyle denemeye karar verdim. anlayacağın öyle böyle derken bu güne geldik her ay --bu ay olcak derken ne çabuk zaman geçti anlamadım. ( karı koca biraz gevşeğiz sanırım)
eşiminde sonuçları güzel işte nasip olursa aralıkta aşılama yaptırıcaz.

anladım canım hikayemiz hemen hemen benziyor
bizde ilk yıl olur dedik normal dedik
sonra rahim filmi çekildi rahim filminden sonra olur dedik
sonra akışına bıraktık
sonra sonra derken
sonunda tüp bebek denedik ve denediğimde neden daha önce yaptırmadım ki dedim
ama vakti zamanı değilmiş demekki Rabbim nasip etmedi
bunda da vardır bi hayır dedik şimdi 2. için beklemedeyiz
Allahım sana inşallah hemen nasip eder beklemek çok zor gerçekten ama herşeyin hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…