SMOOTHİE MAKİNESİ KULLANAN VAR MI ?

nrygkhn

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
158
49
32
merhaba arkadaşlar ben smoothie makınası ıstıyorum ama arcelık alıcam da kullanıcı yorumu bulamadım hıc. kullanan var mı arcelık smoothie blender ? bırde vestel mix&go guzel dıyolar sızce hangısı ?

yaklaşık 1.5 senedir vestel mix&go kullanıyorum ve inanılmaz memnunum... buz da kırabildiği için hem pratik hem de yer kaplamıyor temizlemesi de çok kolay :) Ausencia

Bende kendime guzel guzel meyve sulari hazirlamak istiyorum hemde saglikli bisiler olsun istiyorum oyuzden bakim kimler ne kullaniyo dedim. Fiyati da uygun onun ya. Ama watt dusuk onda o yuzden kararsiz kaldm aslinda

Bende kendime guzel guzel meyve sulari hazirlamak istiyorum hemde saglikli bisiler olsun istiyorum oyuzden bakim kimler ne kullaniyo dedim. Fiyati da uygun onun ya. Ama watt dusuk onda o yuzden kararsiz kaldm aslinda
ben sinbo nun almıştım deneme amaçlı 50 tl ye buz da kırıyor memnunum çok para vermeye gerek yok

wmf kullanıyorum ben 1400 watt. çok memnunum. her şeyi yapıyor. fıstık ezmesinden smoothielere kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…