Smear testi sonucundan anlayan var mı

nimbus2bin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
668
246
Merhaba arkadaşlar sonuçtan anlayan var mı
Screenshot_2023-12-05-15-34-52-237_com.mi.globalbrowser~2.jpg

Malignite yok yani kansere dair bir bulgu yok ancak inflamasyon var yani enfeksiyon gibi. Öyle anladım şahsen.

Anliyan biri bunada baka bilirmi. Internete eger enfeksiyon varsa yani inflamasyon bulgulari varsa o nedenle test dogruluk payi vermiyormus ve tekrardan smear yaptirmak gerekiyor
60A4D436-B627-4409-8130-F66F2F13AC80.jpeg
mus dogrumu mudur anliyan biri cevaplasin lutfen

Peki bu inflamasyon nedir enfeksiyonmu eger enfeksiyonsa smear yanlis cika bilirmis diyor internet

Eki Görüntüle 3347038
Eki Görüntüle 3347038
Doktorunuzla konustunuzmu benimki insanliktan nasibi almamis bir seytan oldugu icin kavga liyim. Dontorunuz bu enfeksiyonun oldugunu ve std 10 pcr testi gerektigini soyledimi yoksa oda cahil guruplardanmi ben arastirarak std 10 pcr testi oldum ureaplasma cikti bende mavi lab ama. Smear sonucunu etkiliyormu ogrenmem gerekiyor ve ogrenemiyorum size tavsiyem doktorla gorusun hayir gerekmez dersede. Std 10 pcr yaptirin enfeksiyon neyse ordan ogrenirsiniz ve onu sinahey edip tazminat alin sagliginizi citiye almadigi icin

Doktorunuzla konustunuzmu benimki insanliktan nasibi almamis bir seytan oldugu icin kavga liyim. Dontorunuz bu enfeksiyonun oldugunu ve std 10 pcr testi gerektigini soyledimi yoksa oda cahil guruplardanmi ben arastirarak std 10 pcr testi oldum ureaplasma cikti bende mavi lab ama. Smear sonucunu etkiliyormu ogrenmem gerekiyor ve ogrenemiyorum size tavsiyem doktorla gorusun hayir gerekmez dersede. Std 10 pcr yaptirin enfeksiyon neyse ordan ogrenirsiniz ve onu sinahey edip tazminat alin sagliginizi citiye almadigi icin
Henüz doktora gidemedim sonucumda enfeksiyon mu görünüyo acaba ben anlayamadım

X