Smear test sonucu

afilito

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2023
41
5
28
Merhaba 20 gün önce smear testi verdim dr randevusu aldım haftaya ama enabızda sonuç görünmüyor. Eğitim araştırmada yaptırmıştım testi. Sonuçların enabızda görünmemesi ya da geç çıkması mümkün mü?

Bende aynı sorundan muzdaripim. Benim bir ayı geçti diyebilirim. Hala e nabizda sonucu yok deliricimmmmmm. Doktorum acaba örnek almadı mı diye düşünmeye başladım

merhabalar;
cumartesi günü smear vermiştim sonuç çıktı ama açıklayabilecek var mıdır aranızda

Eklentiler

• 1709034613593.png
    187,9 KB · Görüntüleme: 289
Bende aynı sorundan muzdaripim. Benim bir ayı geçti diyebilirim. Hala e nabizda sonucu yok deliricimmmmmm. Doktorum acaba örnek almadı mı diye düşünmeye başladım
Enabızda hastalıklarıma tıkladığınızda yapılan testler görünüyor benim orada smear yazıyor ama 3 haftayı geçti sonuç yok henüz. Sizde görünüyor mu smear alındığı?

Enabızda hastalıklarıma tıkladığınızda yapılan testler görünüyor benim orada smear yazıyor ama 3 haftayı geçti sonuç yok henüz. Sizde görünüyor mu smear alındığı?
Doktorumun yaptığı işlemler bölümde yazıyor smear ama ne patoloji bölümde ne başka bir yerde yok radyolojik görüntülenme bölümüne bile baktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…