Pudra, Fondöten, Kapatıcılar SmashBox Fondöten

poisa

Bu günler de geçer ya Hu!
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
925
40
Smash Box High definition fondöteni ne kadar anti fondötenci olsam da,sırf merakımdan ve zaman zaman da olsa çok nadiren kullanmak adına Sevil kozmetikten 86 liraya aldım.. Türkiyede strawberry haricinde internette başka bir yerde de bulmak mümkün değildi çünkü.

öğlen kullandım, gece yarısı makyajımı $smashbox.jpg çıkardım ve gün boyu ilk kulllandığım an gibi kaldı, hiç kusmadı yüzümde fondöten.. çok fondöten tecrübem yok ama hiç bozulmaması sanırım iyi bir şeydi,çizgi filan oluşmadı. beğendim yani.. sanıyorum verdiğim paraya değecek..

Son düzenleme:
Canım ben de bu markanın mineralli pudrasını kullanıyorum.Sevilden alıyorum.Gerçekten çok memnunum.Hiç bir problemle karşılaşmadım.2.kutu bitcek yakında.Tek kötü yanı pahalı olması.(Her yerde yazmaya çalışıyorum vergilerden dolayı bir dünya para veriyoruz)

Smash Box High definition fondöteni ne kadar anti fondötenci olsamda,sırf merakımdan ve artık zaman zaman da olsa çok nadir bile olsa kullanmak adına Sevil kozmetikten 86 liraya aldım.. Türkiyede strawberry haricinde internette başka bir yerde de bulmak mümkün değildi çünkü.

öğlen kullandım, gece yarısı makyajımı Eki Görüntüle 160218 çıkardım ve gün boyu ilk kulllandığım an gibi kaldı, hiç kusmadı yüzümde fondöten.. çok fondöten tecrübem yok ama hiç bozulmaması sanırım iyi bir şeydi,çizgi filan oluşmadı. beğendim yani.. sanıyorum verdiğim paraya değecek..
nasıl bir fondöten yapı itibariyle ciltte kadife gibi mi duruyo yoksa varla yok arası birşey mi

nasıl bir fondöten yapı itibariyle ciltte kadife gibi mi duruyo yoksa varla yok arası birşey mi

yooo öyle kadife hissi filan gibi bir durum yoktu, yani diyorum ya fondöten kullanmadığım için çok bilmem ama bir yumuşaklıktan ziyade varla yok arası durumu vardı ama kapatma özelliği harikaydı , önceden de nemlendirici filan sürmüştüm zaten, yüzüm de bikaç gün öncesinden peelingliydi, hiç bir pürüz çıkarmadan sürüldü ve hiç pütürlük filan ya da öyle soyulmuş bi yerin üstüne sürülmüş gibi bir durumu olmadan gayet homojen bir şekilde dağıldı yüzüme..
pek bi beğendim kendimi öyleyken ,ne güzelmişim dedim kendi kendime hehe:))

yooo öyle kadife hissi filan gibi bir durum yoktu, yani diyorum ya fondöten kullanmadığım için çok bilmem ama bir yumuşaklıktan ziyade varla yok arası durumu vardı ama kapatma özelliği harikaydı , önceden de nemlendirici filan sürmüştüm zaten, yüzüm de bikaç gün öncesinden peelingliydi, hiç bir pürüz çıkarmadan sürüldü ve hiç pütürlük filan ya da öyle soyulmuş bi yerin üstüne sürülmüş gibi bir durumu olmadan gayet homojen bir şekilde dağıldı yüzüme..
pek bi beğendim kendimi öyleyken ,ne güzelmişim dedim kendi kendime hehe:))

bence o fondötenin becerisi değil senin cildinin güzelliği:KK9::KK9:

bence o fondötenin becerisi değil senin cildinin güzelliği:KK9::KK9:

hımmm :)) ne güzel bir iltifat.. tşk ederim.. belki de öyledir, hiç o yönden bakmamıştım ki :))

bu arada dün yine bir özel gün kutlaması dolayısıyla sürdüm ve şunu fark ettim, belki diğer fondötenler için de geçerlidir bu, bilmediğim için yazıyorum;
sürdükten sonraki ilk 10 dakika filan bir değişik oluyor yüzde bir maske gibi olup bas bas bağırıyor ben fondötenim diye ama bir yarım saat içinde İnanılmaz oturuyor ve yüzle bütünleşip hiç yokmuş gibi kalıyor..

kimse anlayamaz yani, ben bile yokmuş gibi hissediyorum.. o derece..

X