sma testi yaptırdınız mı? Kaç gün sonra sonuç öğrendiniz?

happiness s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
462
1.050
Eşimle bugün sma testi verdik. Doktor 4-5 ay sonra öğrenirsiniz dedi. Bebek istiyoruz ve ben bunu 1 haftda öğrenirim sanıyodum. Keske daha önce yaptırsaymışız. Siz yaptırdınız mı peki? Özelde yaptıran var mı?

Eşimle bugün sma testi verdik. Doktor 4-5 ay sonra öğrenirsiniz dedi. Bebek istiyoruz ve ben bunu 1 haftda öğrenirim sanıyodum. Keske daha önce yaptırsaymışız. Siz yaptırdınız mı peki? Özelde yaptıran var mı?
Eşimde sağlık ocağında kan vermişti 4.5 ay sonra öğrendik. Özelde sanırım baya bi pahalıdır

Orda 1 -1 bucuk aya çıkar demişlerdi
Öyle diyorlar ama dört aydan önce gelmiyor maalesef biz de sağlık ocağında yaptırdık ve dört ay sonra geldi sonuç

H happiness s özelde yaptıran arkadaşlar oldu forumda bekleme süresini duyunca, birkaç gün içinde aldılar sonuçlarını ücretleri biraz yüksek diye biliyorum ama hızlı sonuç alabiliyorsunuz

biz senenin başlarındayken vermiştik sanırım 6ayda çıkmıştı. artık unutmuştuk sonucu. e nabızda şansa görmüştük. sağolsunlar 1aylık işi yapılabilcek en geç tarihe kadar sündürüyolar

Haziranda kan verdik nikah işlemlerinde, bize de öyle 4-5 ayda çıkar dendi.
Bir ara aradık aile hekiminiz sorduk sonuç nedir diye, olumsuz olursa sizi arıyorlar, bir sorum yoksa aranmazsınız dendi. Aradan aylar geçti ve gebe kaldım ertesi gün aile hekimi aradı eşim sma taşıyıcısı çıkmış. 6 haftalık gebeyim ve bende telaşla kan verdim kim bilir ne zaman çıkar

Haziranda kan verdik nikah işlemlerinde, bize de öyle 4-5 ayda çıkar dendi.
Bir ara aradık aile hekiminiz sorduk sonuç nedir diye, olumsuz olursa sizi arıyorlar, bir sorum yoksa aranmazsınız dendi. Aradan aylar geçti ve gebe kaldım ertesi gün aile hekimi aradı eşim sma taşıyıcısı çıkmış. 6 haftalık gebeyim ve bende telaşla kan verdim kim bilir ne zaman çıkar
içinizi ferah tutun umarım birşey çıkmaz. laboratuvarlarda da yapıyorlar sanırım kısa sürede çıkar aslında ama pahalıdır

X