slm kızlar...

eftelya5434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
153
0
44
kızlar sıze bir yer tavsiye edeceğim.memleketim olan SAKARYA / KARASU.inanılmaz bir yer.hem çook ucuz hemde çok eylenceli.sezon haziranın 20 sinden sonra başlıyor.eylüle kadar devam ediyor.her yaz festivaller oluyor.konserler falan.valla ben her yaz ordayım.inanılmaz ucuz.ister otelde,ister pansiyonda istersenizde çadırlada kalabiliyorsunuz.bütçenize göre yani ama inanın bana göre her yerden ucuz.size tavsiye ederim kızlar karasunun sahilini hiç bir yerde bulamazsınız bence.kocaali,akçakoca,limandere,küçükboğaz daha bir çok yeri var.hele bir şelalesi varki off off görülmeye değer yani.merak edenler gitmeden önce nette bir araştırın.bence pişman olmazsınız....sevgiyle kalın....:nazar:

fotoğraflarını araştırdım gerçekten güzel bir yermiş
yemyeşil ve huzur dolu...
eminim burda tatil yapmak çok güzel ve eğlenceli olur

ben gitmiştim orayı ..daha pek gelişmemiş bir yer gibi geldi bana..bide denizi ıpılık ve kapkara.ismi gibi karasu....ben gittiğimde tamda sezon açılmamıştı belki ondan pek beklediğimi bulamamıştım ..bidaha hayatta gelmem buraya demiştim hatta...belk hafta sonu günübirlik gelinebilir gidecek biryer bulamazsak değişiklik olsaun diye yani...denizi çok ilginççç çünkü
ben egeli olduğumdan belkide deniz farklı geldi..egenin denizi çok berrak ve soğuktur çünkü

Karasu güzel bir tatil köyü.Ama ben Kefkeni tercih ediyorum.Çünkü karasunun denizi çok tehlikeli.Boğulma olayları çok sık görülüyor.Ama kefken koy.Tam ailenin gidebileceği bir yer.Çocuklarınızı korkmadan burda denize sokabilirsiniz.Tavsiye ederim

bende gittim oraya. açıkçası ben pek beğenmedim arkadaşlar. denizi cok dalgalı kötü. birde gelişmemiş bi yer bence. 1 haftalığına gittim 2 gün zor durdum. çok rahat haraket edilebilcek bi yer de değil.bidaha mecbur kalmadıkça asla gitmem:)

X