slm kızlar dua edın bana alah rızası ıcın

brc59

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2014
64
71
47
tkr slm bacılarım allah rızası için banada dua edın ne olur ayladır hastayım amelıyat oldum tam bıttı dedım pazartesı duşup kalmışım bugun işe başladım yalnızım çalımak zorundayım takatım yok yınede sukurler olsun rabbıme kı bunca kulunun içinde benıde hatırlayıp dert verdı rabbım kımseye dermansız dert veresın

tkr slm bacılarım allah rızası için banada dua edın ne olur ayladır hastayım amelıyat oldum tam bıttı dedım pazartesı duşup kalmışım bugun işe başladım yalnızım çalımak zorundayım takatım yok yınede sukurler olsun rabbıme kı bunca kulunun içinde benıde hatırlayıp dert verdı rabbım kımseye dermansız dert veresın

Allah sikintilarinizdan sizi feraha cikarsin inşallah. Şafi ismiyle sifasini esirgemesin.
Bol bol abdest alip dua edin. Namazlarinizi kacirmayin.
Cok gecmis olsun.
Hastaliginiz nedir?

Allah acil şifalar versin inşAllah, en kısa zamanda tüm rahatsızlıklarınızın iyileşmesi nasip olur umarım...

Şimdi bir fatiha 3 ihlas okudum kardeşim. Bizimde derdimiz büyük. Rabbim yardımcımız olsun. Allah şifa iş mutluluk versin inşallah

allah razı olsun bacılarım derdıde dermaı veren rabbım safradanamelıyat cıddı bır rahatsızlık geçırdım işe gelırken bayılmışım 40rc ates mıde bulantısı başhekım bıle geldı teşıs konulamıyor

Allah şifa versin, geçmiş olsun.. Sağlıklı günlerinize yakın zamanda kavuşabilmeniz Duası ile ..

Ya Şafi, ya Şafi, ya Şafi ..

allah razı olsun hep sorcam esmaul husnayı ezberledım ya şafı şifa için mı kaç kez okunnuyor

Rabbim şifa versin inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Rabbim işinde kolaylik nasip etsin işini rast getirsin inşallah

ınsallah allah kabul etsın bende okudum sızın ıcın
alah tum hastalara sıfasını versın ıns

X