slm kızlar bır derdım warrr

S

secilmemis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi secilmemis
gunaydın kızlarr eşimle aksam kavga ettim 2 gundur bıraz soguk davranıyorum cunku benden bıseyler gızlıyo gıbıme geldı bıde evle ılgılı bazı seylerı onemsemıyo rahat davranıyo ama ısıne okadar ozen gosterıyo kı bende o ozenı evınede gostersın ıstıyorum aksam dedım bende benden gızlı ablanlara yarıdm etmıssın falan dıye bana soyleseydın ben tepkı vermezdım dedım saklamana gerek yok dedım herseyı en son ben duyuyorum dedım oda agladı sen bana guvenmıyosun dıe soyledıgıme soylemedıgıme pısman oldum bende bazen sert tepkıler werıyorum ne yapayım kılzar sızce ben mı hatalıyım :1no2:

• Konu Sahibi secilmemis
eger esınız sıze bu durumları soyledıgınde sızın tepkınız buyuk oluyosa
esınız tepkınızden cekındıgı ıcın bazı seylerı gzlıyor olabılır
daha sakın ve anlayıslı davranmaya calısın

• Konu Sahibi secilmemis
yok canım bence hatalı değilsin.eğer birseyi gizlerse zaten sen anlarsın.ortayada yakın bır zmanda çıkar emin ol.eskı davranslarını yerine getir.boyle yaparak birseyi oğrenemezsin...

• Konu Sahibi secilmemis
Güzelim tepkini koyda, adami aglatacak duruma getirene kadar degil benneyaptımki

• Konu Sahibi secilmemis

Şunu anlamadım canım...
Ağlamış ya? senden habersiz ablasına yardım yapmış mı yapmamış mı?yani sen tahmin mi ettin, bi yerden mi duydun:uhm:

• Konu Sahibi secilmemis
eftelyaya katılıyorum canım.

• Konu Sahibi secilmemis
ben ona hep dıyorum yarıdm et dıye ama bana haber ver benm haberım olsun dıe cunku gercekten durumları pek yok ama bızım durumumuzda cok ıyı degıl orta hallıyız yanı cok canım sıkkın arasam mı acaba

• Konu Sahibi secilmemis
guvenmıyorum dıye agladı ablasından duydum yardım ettıgını

• Konu Sahibi secilmemis

Canım sana bir tavsiyede bulunucam..
Bence onun yardımcı olmasını bekleme sende bişeyler yap ondan önce o zman senden saklamaz emin ol. Mesela ben öyle yapıyorum.Eşimde benim ne kadar ince düşündüğümü bildiği için hep ben karar veririm yardım durumlarında...Hemde çok mutlu olur eşim....

• Konu Sahibi secilmemis
senden ne kadar çekiniyorki ablasına yardım ettiğini saklamış..
ben çok yanlış buluyorum böyle şeyleri kusura bakmayın..
varken dağıtkal kulluk görevidir..bir laf vardır komşusu açken tok yatmak bizden değildir diye..
durumunuz orta halliyse o da orta halli bir yardımda bulunuyordur eminim..
senin rızkını ablasına akıtmıyordur..
çok yanlış çok..

• Konu Sahibi secilmemis
guvenmıyorum dıye agladı ablasından duydum yardım ettıgını

Güvenmezsin tabi. Saçmalamamış...
Valla ablasından duyman kötü bence. Aynı evdesiniz sen ablasından duyuyosun. Bana ters açıkcası...

• Konu Sahibi secilmemis

bende senın gıbı yapıyım ozaman canım cok saol ınsallah aramız duzelır benımde tepkılerım sert olur bazen agzımdan cıkanı duymaz nasıl sakın olcaz bır oluyorum ıkı oluyorm ama sonra sert tepkıler vermeye baslıyorum

• Konu Sahibi secilmemis
Güvenmezsin tabi. Saçmalamamış...
Valla ablasından duyman kötü bence. Aynı evdesiniz sen ablasından duyuyosun. Bana ters açıkcası...

ve genelde bazı seylerı ufakta olsa baskasından duyuyorum cok kızıyorum

• Konu Sahibi secilmemis

Emin ol düzelir çünkü ben de başkalarından duymamak için bu şekilde yol buldum. Aynen senin gibi bende ağzımdan çıkanı kulağım duymadığı oluyor. Tek yol sorumluluk sende olacak bu ve benzeri konularda. Biraz zor oluyor ama habersiz hiç bişeyde yaşamıyosun emin ol. sevgiler

• Konu Sahibi secilmemis
siz sakin olursanız,niye anlatmasın tabiki çiftler arasında gizli saklı olmamalı.ama sizde şimdi özeleştiri yapın gelip deseydi yardım edelim cevabınız ne olurdu.eşiniz vereceğiniz cvp tan emin olmadığı için gizli vermiş olabilir.konuşarak halolamayacak bir mesele değila.s.

• Konu Sahibi secilmemis
ağladı mı nasıl yani ya...
senden korkuyoror mu o kadar

• Konu Sahibi secilmemis
Ne kadar sert tepkiler verirseniz, o kadar esiniz sizden sakli seyler yapacaktir

ama olmasin boyle..biraz daha anlayisli olsaniz ? yada daha sakince konussaniz olmazmi ?

ablasi çok zor durumdaysa, yardim etsin tabi...zaten sizide zor durumda birakacak kadar elinde ne varsa ne yoksa verecek degildir sanmiyorum.

esiniz sizden çok çekiniyor belli, bu tersi de olabilirdi. biraz anlayisla halledersiniz insallah

• Konu Sahibi secilmemis
eşiniz sizden belliki çok çekiniyor
bence yapmayın böyle..süprizzzzz neden bu kadar çok sıkıyorsunuz adamı
daha kötü neticeler alabilirsiniz ileride
adamcağızı ağlatana kadar nasıl bir tepki verilebilir ki :1shok:
bence bu kadar fevri olmayın. Yoksa hem kendinizi, hem eşinizi, hemde ilişkinizi yıpratırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…