Slm hanımlar, bunar hamilelik belirtisimi yoksa :O :v kimle paylaşsam bilemedim :))))

TAROTTO

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
237
79
Biraz utanarak yazıyorum arkadaşlar İlk bebiş denememiz 12 ocakta oldu , ilk denemede nasıl olsa olmaz diye üstüne düşmek istemiyorum hemde daha sadece 5 gün oldu amaa acayip acayip şeyler oluyor bana
dünden beri kulak çınlamalarım oluyor,
ve ayrıca bu gün öğleden sonra pembe bi akıntı daha sonrada kahverengiye döndü devam ediyor damla damla,
2 gündür kasıklarım ağrıyordu, şuanda bişey yok,
ayrıca kalbim pırpır ediyor ara ara, çarpıntı sanırım...
Bide içimin gıdıklandığını hissettim bu akşam, 1 dk kadar falan, belki daha fazla :) ne bunlar kendimimi dinliyorum, yoksa hamilemiyim İlk denemede olduysa Guiness'e gireceğiz sanırım
yorumlarınızı bekliyorum, teşekkür ediyorum

Canım uzmek istemem seni ama 5 gunde bu belirtiler imkansiz en azindan 2-3hafta gecmesinlazim canim inşallah guzel haberler alirsin

Tatlim ya ayni dertten muzdaribiz. Ayni gun ayni belirtiler bekleyemiyorum. Cikmayacagini biliyorum ama bugun kan testi yaptircam yinede ((

Canım uzmek istemem seni ama 5 gunde bu belirtiler imkansiz en azindan 2-3hafta gecmesinlazim canim inşallah guzel haberler alirsin

Yaa annemde öyle diyor canım, daha ilk deneme olduğu için üzülmem ama bakalım belli de olmaz diyip kendimi kandırmaya devam eşim "psikolojik hamile" lakabını takmış durumda bana

Tatlim ya ayni dertten muzdaribiz. Ayni gun ayni belirtiler bekleyemiyorum. Cikmayacagini biliyorum ama bugun kan testi yaptircam yinede ((

Ayy hadi bakalım canım hayırlısı, aldınmı sonuçlarını??? ben daha yapmadım test falan, zaten kanama da devam ediyor.. Büyük ihtimalle bişey yok bende şu an

Canm ya doktor bu kadar erken cikmayabilir demisti cikmadi da catladim meraktan. 25.den once bakmicam. Sen ne yaptin acaba gelisme var mi

bekliyorum bende cnm hiçbişey yapmadım, başım dönüyo gibi hissediyorum ama psikolojik mi bilmiorm yaaa ne saçma bi hal bu Eczaneden test alıcam, kanamam bu gün kesilmeye başladı, normalden az sürdü ama Hayırlısı

hiccc bosa test alma tatlim moralin bozulmasin. Ben senin yerine bozdum bugun =)))) 2. Cizgi silik cikti 3 test almistim gun asiri yaparim die bi acayipmis o yuzden ucunude yaptim ucude silik cizgi verdi bebetime die bi test sonradan okudum ki kotu bir testmis moralim bozuldu en iyisi bekleyelim cuma kan testi yaptiralim =)))

Son düzenleme:

Az önce bende aynı testten alıp yaptım, tek çizgi çıktı.. ama midem bulanıyo benim, tansiyonum da düşük başımda dönüyo böyle hafiften.. ama anlam veremiyorum şimdi durup dururken saçma sapan belirtiler var o zaman bende, tesadüfmü bunlar arkadaşım yaa
Doktor işini erteledikçe erteliyorum walla, kadın doktorları kabusum oldu resmen, hepsi elle muayene etmek istiyor:18:

Sonucu alınca hebrini bekliyorum canım, inşallah hayırlı haberini alırız

canım bana kalırsa senin durumun psikolojik. hamile olsan bile bu kadar kısa sürede bu belirtilerin olması imkansız. özellikle bulantı 6. 7. haftadan sonra başlar. ayrıca ben kendi hamileliğimde yaşamadım ama yerleşme kanaması 1 gün en fazla 2 gün sürer diye biliyorum. daha uzun süren bir lekelenmen varsa bence ihmal etme ve dr una bir görün derim. sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…