Bölgesel İncelme Slimleaf İnceltici Set

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

gokbey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
32
0
Arkadaşlar bu seti yeni duydum.. kullanan pek çok kişi memnun. Set yağ ve çay ile birlikte geliyor kullanan var mı slimleaf set yazınca ulaşabilirsiniz

Bende çok merak ediyorum bu ürünü.O kadar çok para tuzağı işe yaramayan ürünler varki.insan güvenemiyor.başka yerlerde kullanan herkes çok memnun kalmış.ama reklam amaçlı olabilir.bu zamana kadar boş yere çok paralar verdim işe yaramaz ürünlere.o yüzden artık çok emin olmadıkça almak istemiyorum.kadınlar kulübündeki yorumlara güveniyorum.arkadaşlar içinizde SLİM LEAF İNCELTİCİ SET kullanan varsa lütfen gerçekci yorumlarını bekliyoruz.

merhaba canım ben bu ürünü aldım pek düzenli kullanmadım işe pek yaramıyo gibi geldi bana özellilkle yanında verdikleri yağ bende çok kötü etki yaptı bacaklarım ve göbek bölgem için kullandım yanık hissi verdi ve uyutmadı aldığım yere sorduğumda çok az sıkıp kullanmamı söyledi ama dediğim gibi yanık hissiden dolayı bir daha sürmeye cesaret edemedim :S:S

kullananlar çok memnun kalmış,kötü bir yorum görmedim hiç.yağ sürülen yerde evet bir karıncalanma hissi yapıyormuş.ürün sürülen bölgede çalışıyor,ordaki yağları yakıyor veya sıkılaştırıyor galiba.demekki sen birden korktun sürmedin,o yüzden de etkisini görememiş olabilirsin canım.bir ürünü düzenli kullanmak önemli çünkü.Var mı başka düzenli kullanan arkadaşlar?yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…