Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar SLE(Lupus hastal)Paylaşım alanı

Cansınız ya. Çok teşekkür ederim. Allah bi an once en hayırlı ve sağlıklı bi şekilde isteyen herkese salih ve sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah. İçimi ferahlattın çok sağol. İşte bu sitenin farkı bu içtenliği.

Canım burda 24 Mayıs diye bi arkadas var. Hayit tohumu içerek hamile kaldı. Sen niye denemedin. O da menopoza girdim demiş ama o bitkiye altı ay sonra hile kaldı.

Canım burda 24 Mayıs diye bi arkadas var. Hayit tohumu içerek hamile kaldı. Sen niye denemedin. O da menopoza girdim demiş ama o bitkiye altı ay sonra hile kaldı.
evet canım bu sitede birbirimize destek olmamız en güzeli .. canım benim bünyem fazla alerjik bitkisel tedaviler hep bana zarar verdi hayıt yaptım olmadı, çörek otu kullandım değerlerim arttı, en son maydonoz süt buharı duymuştum onu yaptım oda beni resmen mahvetti 15 günde bir regl oluyorum kullandığımdan beri, birara kadın doğumcum ilaç verdi mesela içinde ostorojen varmış gözlerimi hastanede açtım saatlerce baygın kalmışım... maalesef bu hastalık çok tuaf kime ne yapacağı belli değil garip bir şey o yüzden doktorum hiçbirşey kullanma diyor haklı olarak .... rabbim hepimize sağlık versin en önemlisi o..
sende inşallah salıkla kucağına alırsın çok dikkat et kendine hem romotoloji doktorunu hem kadın doğumcunu iyi seç hastalığı bilen biri ile takip edilmesi önemli ( ben ilk kaybımı kan sulandırcı kullanmadığım için kaybettim denildi ) güzel haberlerini hep bekliyoruz..

Canım insallah bu ay senden de iyi haberler bekliyoruz dualarım seninle ve tüm lupus arkadaşlarımla

arkadaşlar sonuçlarımı aldım iş çıkışı doktora gidicem
c3c =0,807 (referans aralığı : 0,9-1,8)
anti ds dna ıgg =267,30 (referans aralığı 99-100) eski sonuçlara göre artmış gözüküyor
sedim hızı :14 (referans aralığı 1-20)
birde kan sonuçlarında bir iki farklı değer var MO,EO,MCV gibi
inşallah olumlu geçer görüşme...

Canım ne dedi dr sonuçlarına bak sedimentasyonun düsük bence cok iyi. Anti ds dna yüksek olsa da sedim daha önemli. C3c biraz dúsük o da spesifik bisey pek düzelmiyor o 5 yıldır düsük benim hic normal olmadı.

Dualarimiz seninle canim insallah en kisa sure de senden guzel haberleri aliriz sabirszlikla bekliyoruz guzel haberi :)

doktor iyi şeyler söyledi canım anti ds dna pek önemseme dedi :) tabi ben önemsiyorum yinede c3c ilk defa düşük çıktı benimde ama aşılamaya onay çıktı raporumu aldım dün ilk iğneyi yaptık artık süreci bekliycez rabbim inşallah sağlıklı evlatlar nasip eder.. dualarım hepinizle...

Hadi canım hayırlısı olsun inşallah. Sevindim iyi çıktığına sonuçlarının. Önemsemevtakma kafana hic birsey. Insallah iyi haberler almaya devam edicez senden.

Tabi ki birbirimize destek olmamız lazım. Bir de aynı dertten muzdarip olduğumuz için birbirimizi çok daha iyi anlıyoruz. Allah yardimcin olsun canım. İnşallah senin de gebe kaldığını duyarız en yakın zamanda. Tabi isteyen herkesin. Allah kimseyi muradından uzak etmesin. Çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıklı ve salih evlatlarımız olur. Ya ben arkadaşlar ben Lupus la ilgili ilaçlarımı kestim. Hiç birini kullanmıyorum. Ve allah a binlerce şükür tahlillerim de çok iyi. Yani bu tahlillere göre Lupus bile değilim. İnşallah böyle dev eder. O yüzden romatolojiye de gitmiyorum. Gitsem ilaç kullandıracak. Sadece kadın doğumcu ile görüşüyorum. Hem Prof hem de perinatoloji uzmanı.Diyarbakır da çok iyi bilinen bi doktor. İnşallah bana da iyi gelir. Allah herkesin yardımcısı olsun. Tek sıkıntı Şırnak a taşınmış olmamız. Allah tan Şırnak takı doktorumuz tanıdık ve bu Prof kadın doğumcuyla arkadaşlar. Bakalım dokuz ayımız nasıl geçecek. Hayırlısı olsun.

BU çok güzel bi haber. Allah ın izniyle sen de güzel haberler vereceksin buna inan. İnşallah sağlıklı bebişlerimiz olacak.

son durumumu yazayım ..:)) bu cuma günü sabah 09:30 da aşılamam olacak inşallah ... hepinizden dua istiyorum arkadaşlar.. rabbimin kimin duasını kabul edeceği belli değil.. müslümanın müslamana duası daha çabuk kabul olurmuş hepiniz dualarımdasınız sizde beni unutmayın.. gelsin artık bu bebişler ..

Hayirlisi olsun canim cok sevindim :) dualarimdasin Rabbim insallah mucizeni sana gnderir , mutlu haberlerini kisa surede aliriz insallah

Allah bu hayırlı günlerde hiç kimseyi muradsız bırakmasın. İnşaallah hayırlısıyla senin de çok güzel haberlerini alacaz. Sağlıkla tabi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…