SKY TOWER OTEL de balayı yapan hatunlar yorumlarınızı bekliyorum :)

trgyhnf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
73
21
tesettürlüler için uygunmudur? ortamı nasıldır? odaları nasıl? hizmet nasıl? havuz nasıl? vs vs vs....

tesettürlüler için uygunmudur? ortamı nasıldır? odaları nasıl? hizmet nasıl? havuz nasıl? vs vs vs....

Canım ben balayına gitmedim ama 2 günlük gezi için Akçakoca'ya gittiğimde orda bir gece kalma fırsatı buldum. O zaman daha açılışı bile yapılmamıştı, bayanlar için yapılan kapalı spa kompleksi çok güzel havuz, buhar odası, kar odası, tuz odası,taş yatakları, saunası, falan.
Kışın gittiğim için açık havuzuna girmedim bilmiyorum
Bizim kaldığımız oda da küvet değil duşakabin vardı, küvetli yada jakuzili odası var mı bilmiyorum
Odalar temiz ve ferah
Yemekleri çeşitli ve güzeldi,
Personeli güleryüzlü
Mescidi falan var,tesettürlülere uygun zaten alkolsüz bir yer
Denize 0 ama sanırım düğünün nisanda olacak,Haziran ortasına kadar Karadeniz'e girmek pek mümkün değil

Benim şahsi fikrim balayı için pek uygun değil, biz ayrı ayrı havuza gireriz diyorsan olabilir ama bence o fiyatlara daha farklı aktiviteleri olan bir otel bulabilirsiniz.Yada Nisan da denize girilen bir yere gidebilirsiniz.

teşekkür ederim cevabın için bakıcaz artık güzel bi balayı olması için mekanın da güzel olması lazım :)

ben otelde kalmadım ama tatil için araştırmaktayım.kapalı havuzlar ayrı fakat bahçedeki büyük ve açık havuz karma yani eşinle girebilirsin fakat haşema giyme şartı var.tesettürlü isen sıkıntı olmaz zaten.benim tereddütüm plaj konusunda makum karadeniz hemen derinleşiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…