Skar (scar) izleri

scorpion_dezzy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
1
0
21
bundan dört ay öncesine kadar bıyık üzerine iğneli epilasyon yaptırdım. Daha sonrasında kahverengi leker ve skar izleri oluştu. İlk başlarda Medacassol, çinko, advantan kremleri sürdüm hiçbir işe yaramadı. Şuanda geceleri kuşburnu çekirdeği yağı sürüyorum o da hiçbir işe yaramıyor. Lütfen yardımcı olun bu skar izleri için bir çare yok mu?

Merhabalar sırf size yazabilmek için üye oldum. Çünkü aynı sorunla bir yıldan uzun süredir uğraşıyorum. Bende iğneli epilasyon yaptırdım ondan önce cildimde ne bir sivilce ne cukurluk vardı. Scar oluşup geçmeyince (4ay sonra) doktora gittim. Doktor asla geçmez dedi. Ama contratubex ve soyucu bir ilaç yazdı 2 ay kullandim ama istedigim sonucu vermedi. Kendim dermoraller yaptım yine sonuç alamadım. Sonra özelde bir doktora gittim altın iğne ve prp yaptırdım 5 seans . Güzel sonuçlar verdi ama eski cildime hala kavusamadım. O yüzden hiç beklemeden doktora gidin ilk başlardaki tedaviler daha çok işe yarıyor.

Merhabalar sırf size yazabilmek için üye oldum. Çünkü aynı sorunla bir yıldan uzun süredir uğraşıyorum. Bende iğneli epilasyon yaptırdım ondan önce cildimde ne bir sivilce ne cukurluk vardı. Scar oluşup geçmeyince (4ay sonra) doktora gittim. Doktor asla geçmez dedi. Ama contratubex ve soyucu bir ilaç yazdı 2 ay kullandim ama istedigim sonucu vermedi. Kendim dermoraller yaptım yine sonuç alamadım. Sonra özelde bir doktora gittim altın iğne ve prp yaptırdım 5 seans . Güzel sonuçlar verdi ama eski cildime hala kavusamadım. O yüzden hiç beklemeden doktora gidin ilk başlardaki tedaviler daha çok işe yarıyor.
Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum 2 buçuk ay önce iğneli epilasyon yaptırmıştım (yaptırmaz olaydım) çene, çene altı ve boyun bölgeme..Kahverengi lekeler hala duruyor.. hadi neyse dedim elbet geçer bu lekeler ama bir süre sonra ışıkta baktığımda resmen scar izleri oluşmuş bir sürü minik minik çukur... O anki şoku anlatamam hala çok kötüyüm nasıl geçer bunlar beyaz tenliyim birde dışarıya çıkmıyorum kimseyle konuşmak yüz yüze gelmek istemiyorum... zaten takıntılı bir insanım birde bu eklendi üzerine ve hala o bölgedeki tüyler(kıllar) olduğu gibi duruyor bu da cabası 😥 contractubex etkilimi gerçekten bende kullanmayı düşünüyorum geçermi bu scarlar 😥keşke ömür boyu sadece ağda yaptirsaydim ya da igneliye gitmeseydim öyle pişmanimki😭

bundan dört ay öncesine kadar bıyık üzerine iğneli epilasyon yaptırdım. Daha sonrasında kahverengi leker ve skar izleri oluştu. İlk başlarda Medacassol, çinko, advantan kremleri sürdüm hiçbir işe yaramadı. Şuanda geceleri kuşburnu çekirdeği yağı sürüyorum o da hiçbir işe yaramıyor. Lütfen yardımcı olun bu skar izleri için bir çare yok mu?
Bir çare bulabildinizmi ? Ya da contractubex kreme basladinizmi?

Bir çare bulabildinizmi ? Ya da contractubex kreme basladinizmi?
Ben contratubex iz kaldığını fark ettikten sonra doktor önerisi ile kullandım o da biraz fayda etti ama doktor geç kaldığı söylemişti . Contratubex hemen kullanılması gerekiyormuş. Tamamen geçmedi benim lekelerim beyaz noktalar şeklinde en son altın iğneden fayda gördüm onu öneririm

Ben contratubex iz kaldığını fark ettikten sonra doktor önerisi ile kullandım o da biraz fayda etti ama doktor geç kaldığı söylemişti . Contratubex hemen kullanılması gerekiyormuş. Tamamen geçmedi benim lekelerim beyaz noktalar şeklinde en son altın iğneden fayda gördüm onu öneririm
Benimki tam 3 ay oldu şu anda kullansam etki eder mi acaba birde altın iğne ve benzeri uygulamalardan çok korkuyorum iyileşme süreci zor yıpratıcı bir süreç keşke doğal bir yolu olsa

Ben 4.ayda kullanmıştım pahalı bir krem daha iyi sonuç veren tedaviler olabilir . Çok geçmiş olsun ben çok yıpranmıştım bu süreçte umarım siz sonuç alırsınız

X