Sizlerden İstanbul da tüp bebek merkezi önerileri

İstanbul da tüp bebek merkezi önerileri

• Prof. Dr. Aydın Arıcı

OY: 0 0,0%
  • Brüksel Tüp bebek Merkezi Yücel Karaman

OY: 9 56,3%
  • Uzm. Dr. Ali Osman Koyuncuoğlu

OY: 1 6,3%
  • Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

OY: 6 37,5%
  • Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    16

emelkkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
22
4
38
Arkadaşlar foruma yeni katıldım. Burada çok sayıda yazı okudum. 2 yıldır bebek istiyoruz ancak doğal yolla olmadı. 1 kere klomen ile aşılama denedik, tutmadı. 2. Zeynep Kamil hastanesinde 1 kere aşılama denedik, gonal f ile o da tutmadı. Eşim de sperm sayısı bazen mükemmel iken bazen çok düşük olabiliyor. Benim de ufak çapta miyomlarım var. Ve bir de çikolata kisti. Bunların alınmaması gerektiğini bir çok doktor söyledi. Histeroskopi ile polip alındı. Artık bebek sahibi olmak istiyoruz ve zaman kaybetmek istemiyoruz. Bunun için tüp bebek merkezlerini araştırdık, 5 yerde kararsız kaldık. Tüp bebek sahibi olup başarılı olan anneler hangi doktor ve merkez önerirsiniz.

1. Prof. Dr. Aydın Arıcı
2. Brüksel Tüp bebek Merkezi Yücel Karaman
3. Uzm. Dr. Ali Osman Koyuncuoğlu
4. Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
5. Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Veya başka tavsiye edeceğiniz doktor ya da merkez adı var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar foruma yeni katıldım. Burada çok sayıda yazı okudum. 2 yıldır bebek istiyoruz ancak doğal yolla olmadı. 1 kere klomen ile aşılama denedik, tutmadı. 2. Zeynep Kamil hastanesinde 1 kere aşılama denedik, gonal f ile o da tutmadı. Eşim de sperm sayısı bazen mükemmel iken bazen çok düşük olabiliyor. Benim de ufak çapta miyomlarım var. Ve bir de çikolata kisti. Bunların alınmaması gerektiğini bir çok doktor söyledi. Histeroskopi ile polip alındı. Artık bebek sahibi olmak istiyoruz ve zaman kaybetmek istemiyoruz. Bunun için tüp bebek merkezlerini araştırdık, 5 yerde kararsız kaldık. Tüp bebek sahibi olup başarılı olan anneler hangi doktor ve merkez önerirsiniz.

1. Prof. Dr. Aydın Arıcı

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Veya başka tavsiye edeceğiniz doktor ya da merkez adı var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
Canım ben 2 kez tüp bebek yaptırdım,2 sindede gebe kaldım. 1, yi doğurdum,2. si yolda :)). arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine op.dr. ozan özolcay a gittim. gebelik oranları çok yüksek,ekibi de çok iyi. nişantaşında kendisi.ben de çok doktor aramıştım senin gibi,ama doğru doktoru buldum,kesinlikle tavsiye ederim. internetten ulaşıp tel ile randevunu alabilirsin. inşallah senin de yüzün güler,güzel haberlerini duymak üzere

teşekkür ederim. Bende şu an araştırma aşamasındayım. Birebir görüşmekte fayda var doktorlarla. Sizler gibi pozitif sonuçlanan annelerden doktor önerileri bekliyorum.

N nesersot hangi doktora gittiniz Brüksel de. Ve ne kadara geldi. Herhangi bir sorununuz var mıydı

Zaten çoğunlukla yücel bey yapıyor kontrolleri ancak kendisi ameliyattaysa Husamettin hoca bakıyor ikisi uzun yıllardır bielikte çalışıyorlar zaten ikisinede güvenim tam

Bizim sorunumuz azospermdi eşim mikto tese de oldu sırf o 1200 dolardı ilaçlar 2000 civarı tup bebekte 6000 artı 500 tahlil şeklindeydi

1. Prof. Dr. Aydın Arıcı

Merhaba ben 10 yildir üç ayrı merkezde denemeler yaptim.son denemem ali osman koyuncuoğlu 'nda ve 9.haftamdayim.bircok merkezi elimde dosya ile gezdim ve gordumki umut tacirlerinin eline düşmüşüm. Siddetle ali osman beyi öneriyorum durust ve samimi her asamamin cok zor gecmesine ragmen cok güçlü ve yuksek enerjisi ile bukadar zorlugu atlatmamizda yardimci oldu.maddi olarak ise en uygun merkez idi. umarim sizin umutlarinizada vesile olur.Sevgililer.

Teşekkür ederim. Umarım bizde cok beklemeyiz. Bekleme sureci ve olumsuzlar yipratiyor gercekten.Sizin içinde hayırlısı olsun şu an hamilesiniz sanırım.

Teşekkür ederim. Umarım bizde cok beklemeyiz. Bekleme sureci ve olumsuzlar yipratiyor gercekten.Sizin içinde hayırlısı olsun şu an hamilesiniz sanırım.

Evet 9.haftadayim.cok yıpratıcı biliyorum dayanmaktan baska caremiz yok .bir an once kucagimiza alırız insallah.

Canım ben 2 kez tüp bebek yaptırdım,2 sindede gebe kaldım. 1, yi doğurdum,2. si yolda :)). arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine op.dr. ozan özolcay a gittim. gebelik oranları çok yüksek,ekibi de çok iyi. nişantaşında kendisi.ben de çok doktor aramıştım senin gibi,ama doğru doktoru buldum,kesinlikle tavsiye ederim. internetten ulaşıp tel ile randevunu alabilirsin. inşallah senin de yüzün güler,güzel haberlerini duymak üzere

Merhaba,siz de ozan özolcay a gitmişsiniz.bende bu ay adetim başladığında gidicem. Ben de tavsiye üzeine ozan bey e gidicem.İnşallah sizin gibi hayırlı sonuç alırım :)) biraz stres ve heyecan var tabi

çelişkiler çelişkiler çelişkiler .... sizlerden daha akıllıca hareketler bekliyoruz...

Artık bizimle değilsiniz.... Umut avcılarına yer yok !

Kesinlikle dr ozan özolcayı öneriyorum daha önce hiç bu kadar dürüst bir doktor tanımamıştım hastalarıyla daha iyi ilgilenebilmek için elinden gelen herşeyi yapan ve başarı oranları da çok iyi bence bi araştır derim.

1. Prof. Dr. Aydın Arıcı

Kusura bakma sana cevap veremedim, benim negatif iki denemem var tüp bebek, her ikisinde farklı profla yürüdük. negaitf olması konularında iyi değiller demek değil bu arada. aynı zamanda başka bir profa da danıştım durumumdan dolayı. benim düşüncem laboratuvar çok önemli, embriyologu vs de önemli doktorun yanı sıra. bunları da araştır derim. dışardaki doktor hangi hastanede yapacak işlemi gibi önemli sorular da var. sana isim öneremeyeceğim. ama burada bir sürü tüp bebek merkezi ve hastane ismi bulabilirsin, özellikle seninle aynı durumu olan kişileri takip etmeni öneririm. hangi merkez ile hamile kalmışlar gibi. çok kolay bir süreç değil, kolay gelsin.

Kusura bakma sana cevap veremedim, benim negatif iki denemem var tüp bebek, her ikisinde farklı profla yürüdük. negaitf olması konularında iyi değiller demek değil bu arada. aynı zamanda başka bir profa da danıştım durumumdan dolayı. benim düşüncem laboratuvar çok önemli, embriyologu vs de önemli doktorun yanı sıra. bunları da araştır derim. dışardaki doktor hangi hastanede yapacak işlemi gibi önemli sorular da var. sana isim öneremeyeceğim. ama burada bir sürü tüp bebek merkezi ve hastane ismi bulabilirsin, özellikle seninle aynı durumu olan kişileri takip etmeni öneririm. hangi merkez ile hamile kalmışlar gibi. çok kolay bir süreç değil, kolay gelsin.
Bahceci fulya hastanesi guvenc karlikayayi tavsiye eder hastane labratuvar doktorlar gercekten profosyonel.guvenc karlikaya cok iyi bir doktor.benimde ilk tup bebek denemem transferimin 8. Gunu insallah hayirlisi olur

Bahceci fulya hastanesi guvenc karlikayayi tavsiye eder hastane labratuvar doktorlar gercekten profosyonel.guvenc karlikaya cok iyi bir doktor.benimde ilk tup bebek denemem transferimin 8. Gunu insallah hayirlisi olur
kolay geçsin kalan günler, pozitifi görürsün inşallah :)

X