sizin için sadece şarkı benim için ise hayatımın özeti:(

hnf10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2011
619
2
Herkesin bi şarkısı vardır elbet, kimisinin bir kimisinin birden fazla sanki bizi anlatıyormuş gibi hissederiz sanki biri bize bizden bahsediyormuş gibi

VE EN GÜZEL ŞARKI YAĞMUUUUUUUR

Sokaklarda yanımda dolaşan YAĞMUR
Geceleri başucumda duran YAĞMUR
Avucumda ellerin yerine YAĞMUR
vur yüzüme vur yüzüme
Saçlarımda nefesin yerine YAĞMUR
Dudağımda dudağın yerine YAĞMUR
Gökyüzünden çaresizliğimi YAĞMUR
Vur yüzüme hadi vur yüzüme

Daha hızlı YAĞMUUUUUUUUUUR
Yağ hadi YAĞMUUUUUUUR
Ağlar gibi YAĞMUUUUR
Vur yüzüme vur yüzümeee YAĞMUUUUUUUUUR
Yağ hadi YAĞMUUUUUUUUUR
Çok üzgünüm çok üzgünüm çok üzgün YAĞMUUUUUUR
Kaybedecek neyim kaldı ne kaldı YAĞMUUUUUUUUUR
Vur yüzüme hadi vur yüzüme
YAĞMUUUUUUUUR.
SENİ ÇOK ÖZLEDİM YAĞMUR:KK43: :KK43: :KK43:

AHHH SEN ŞİMDİ KAYIP BİR ÇOCUKSUN
KARANLIKTA YÜRÜYORSUN
KALBİN SENİN YOLLAR SENİN
BENSİZ Mİ BÜYÜYORSUN:KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Hep aynı sessizlikle geliyor gece…
Hep aynı yalan dolan masalları dinliyorum yine…
Hep aynı yüzler, hep aynı sesler peşimde…
Anlatamıyorum, inandıramıyorum kendime…
Sen benim yarım kalan cümlelerimsin…
Hiç söyleyemediğim, söylemediğim o sözlerim…
Sen benim hiç ısınmayan ellerimsin…
Hiç unutamayan, unutmayan o kalbim…

Sadece sessizce durdum ve öylece izledim bir meleğin ellerindeki ellerimin izlerini
Sadece sessizce durdum ve öylece izledim bir meleğin ellerindeki kaderimin sökülüşünü
Sadece sessizce durup öylece izlemek istedim bir meleğin ellerindeki kalbimi
Sadece öylece durup sessizce izlemeyi istedim, sadece bir meleği sevmeyi
Hep bir şey eksik gibi ve hep bir şey yarım ve hep bir şey yok artık sanki
Ne bir ışık var ne de bir şarkı artık sokaklarında bu kaybetmiş şehrin
Ne bir isim var duvarlarında, ahh ne de okunabilen bir cümle
Sadece sessizce durdum ve öylece izledim bir meleğin ellerindeki ölümümü
Bana ne yaptın ÇOCUK Bunu niye yaptın ÇOCUK:KK43: :KK43: :KK43:

sizlerin şarkısı nee benim gibi mutsuzluğu mu anlatıyor yoksa unutmaya başladığım mutluluğu mu?

bu çok sevdiğim bir şarkı gerçekten.ama çok şükür hayatımın çok çok kısa döneminde bu kadar acı çektim.allah da kimseye çektirmesin.benim yaklaşık 7 yıldır şarkım sezen aksunun hoşgeldin şarkısı.

bu çok sevdiğim bir şarkı gerçekten.ama çok şükür hayatımın çok çok kısa döneminde bu kadar acı çektim.allah da kimseye çektirmesin.benim yaklaşık 7 yıldır şarkım sezen aksunun hoşgeldin şarkısı.

acaba benim de ilerde şarkılarım değişir mi dedim kendime ama değişmez sadece güzel şarkılarıda ekleyebilirim o da belki hala biraz olsun umut vardır diye düşünüyorum?

Günaydın arkadaşım şarkı sözleri gerçetken güzel ama konunu yanlış yere açmıssın galiba istersen modlara mesaj at onlar gerekli yerlere taşır ama eger derdin sıkıntın varsa konunun içinde yaz sana ona göre yardımcı oluruz yoksa sadece üyleri anlatan şarkılarını merak ettiysen gerekli yere taşınsın ordan devam ederiz.:KK34::KK34:

sen benim hiç söylemedigim söylemedigim o sözlerimsin.. çok anlamlı şarkıları var cem adrianın

Günaydın arkadaşım şarkı sözleri gerçetken güzel ama konunu yanlış yere açmıssın galiba istersen modlara mesaj at onlar gerekli yerlere taşır ama eger derdin sıkıntın varsa konunun içinde yaz sana ona göre yardımcı oluruz yoksa sadece üyleri anlatan şarkılarını merak ettiysen gerekli yere taşınsın ordan devam ederiz.:KK34::KK34:

sana da günaydın arkadaşım eğer ki sözleri okuduysan derdimin ne olduğunu anlaman gerekir:KK43:

bazen açık açık derdini söylemesen de şarkılar anlatır derdini diye düşünüyorum

kesinlikle bu şarkıda ona söylemek istedigi ama söylemedigi bi imkansızı haykırmış aslında bu havada çok güzel parçalıyor insanın içini :)

bazen açık açık derdini söylemesen de şarkılar anlatır derdini diye düşünüyorum

Kusura bakma arkadaşım sadece şarkı sözlerini merak ettin sandım çünkü bazen degişik konular açılıyor galiba evladını kaybettin rumuzun kısmında da melek annesi diyor bol bol dua et arkadaşım emin ol o küçücük melek sana ahirette bile yardımcı olacaktır dualarım seninle

Kusura bakma arkadaşım sadece şarkı sözlerini merak ettin sandım çünkü bazen degişik konular açılıyor galiba evladını kaybettin rumuzun kısmında da melek annesi diyor bol bol dua et arkadaşım emin ol o küçücük melek sana ahirette bile yardımcı olacaktır dualarım seninle

önemli değil biliyorum o melek bize yardımcı olacak ama bnm o meleğe çok ihtiyacım var çnkü çooooooook özledim:KK43: 13 ay 9 gün oldu zamanla geçer dediler hiç bşinin geçtiği yok:KK43:

önemli değil biliyorum o melek bize yardımcı olacak ama bnm o meleğe çok ihtiyacım var çnkü çooooooook özledim:KK43: 13 ay 9 gün oldu zamanla geçer dediler hiç bşinin geçtiği yok:KK43:

Bol bol dua et arkadaşım eger o küçük melek annesi iyi görmek ister çünkü onlara herşey hayal olur derler senin dualarına ihtiyacı var çünkü küçücük melegin şuan cennetin en güzel yerinde dir.

X