sizin bebekler de yabancılıyomu?

PirayeHira

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
4.312
9
38
kızlar piraye yabancıları tanıyo ağlıyo:KK43:(geçende kaynanamlar geldi kaynanam güldürmek için neler yapıyo ama piraye önce gülüyo sonra dudağını büküp ağlamaya başlıyo dün arkadaşlarım gelincede aynısını yaptı dudağını büküp büküp ağlıyo kuzum benim kucağıma gelince susuyo,kötü bir huy edindi kızım:KK43:

Aynisi bizdede var canim piros gibi yapiyor ayni.Gün boyu bir beni goruyor ee aksam olupta milelt gelince cocukta sasiriyor.durmuyor kimsenin kucaginda en fazla iki dakka tutuyorlar.gözüyle beni takip ediyor odadan ciktigim an basiyor cigligi.bu cok hosuma gidiyor ama benim:)

piroşun gözleride sürekli bende cnm:)) beniiimde hoşuma gidiyor bana bağlı olması beni istemesi ama hem kendisi hemde ben huzursuz olabiliyorum o yönden kötü

Bizde de aynı durum var. Bir ara babasını az görüyordu yazık bebişim babaya bile dudak büküyordu. Dün de anneme yaptı aynısını neyseki sonra 1 saatte alıştı.

kız eylül çok alemsin :KK70:D benimki de yapıyor.valla bneimde hoşuma gidiyor ama hiç iş yapamıyorum

biz oğlum doğduğundan beri hep kalabalıktık
gelen giden misafirler eksik olmadı
annemler kayınvalidemler derken alıştı oğlum
herkese gidiyor tabi bende daha rahat ediyor ama sorun olmuyor

benim oğlanlardan kerem çok güleç herkese gülüyor gidiyor.. kaan bey ise daha ciddi ve bizden başkasında zor duruyor en çokda babada rahat ediyor...beni bile sallamıyor bazen bıdık oğlum..:))

benim oğlumda herkese gidiyor ama bizde durum çok farklı benim oğlum babayı daha çok arıyor onu daha çok istiyor

benim kızda annemle beraberdi hep burdada kalablığız
seviyor başkalarını yeterki kucakta olsun gezdirsinler :KK70:D

Eylül senin kız tavrını baştan koymuş :)))

benimkilerde bayılıyo elaleme
kucakta olsunlarda darkın dediği gibi
normalde hiç drmazlar bende öyle anlatıyorum
birisi gelincede bi uslular bi uslular
benide yalancı çıkartıyorlar

Benimki sohbet delisi :) Kendisiyle sohbet edildiği sürece kimseyi yadırgamaz sabaha kadar konuşur, gülücükler atar. Bu arada bi yandan da beni takip eder. Çok sosyal, çok güleç benim kızım...

Son düzenleme:
benim lokum şimdiye kadar yabancılamadı kimseyi, çok kimseyide gördüğü yok ama babaanne, dede, amca vs kucakta ve kucağına alan kişi ayaktaysa sorun yok, ama benim sesimi duyunca kıpır kıpır oluyormuş beni arıyormuş öyle diyorlarsade ben henüz bunu farketmiş değilim

Benimki sohbet delisi :) Kendisiyle sohbet edildiği sürece kimseyi yadırgamaz sabaha kadar konuşur, gülücükler atar. Bu arada bi yandan da beni takip eder. Çok sosyal, çok güleç benim kızım...

benimkide seviyor karşısında konuşulmasını, evde birileri varsa iyide tek başıma olduğumda yoruyor beni sürekli konuşmak , yalnız kalmaktanda hoşlanmıyor

Aynen canım. Bazen öyle bi noktaya geliyo ki, konuşacaka bişey kalmıyo ben de gazete, kitap ne varsa okuyorum, hiç bıkmadan dinliyor... Yalnız bi o kadar da konuşup cevap veriyor. Doktoru da çok geveze olacak diyor...

benimkininde her söze bir cevabı var valla auuu, aguu, agıı, vee, annii, aaa durmuyor çenesi:))
ben özellikle ninni söylerken zorlanıyorum, kayahanın küçük kızına yaptığı ninniyle uyumayı seviyor söyle söyle aynı ninni nereye kadar??? bende bir süre sonra uydurmaya başlıyorum melodi aynı ama sözler her seferinde değişiyor:))

bızımkı hergun gordugu kısılere yanı annem babama karsı hıcbır yadırgama yok
ama topu tou 2 kez goren kayınvalıdeme karsı ve baskalarına karsı tepkısız kalıyor zaten kucak ıstemesın dıye herkesın kucagına vermemeye calısıyorum
herkes aynı ozenle tutmuyor cocugu

ama cocuklar kendılerını ıcten ve samımı seven kısıyı anlıyorlar
o kısılerde kesınlıkle sorun cıkarmıyorlar

benimki herkeste duruyor bizde sürekli kalabalık olduk daha yeni yeni yalnız kalmaya başladık böyle bi problemim yok ama evde tekken sürekli ayakta durmak ve ilgi istiyor ilgilenmeyince ağlıyor

X