size kim yardim edicek??

ozturyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2007
439
3
43
Kizlarr insallah bebeklerimize kavusmamiza az kaldi... peki dogumdan sonra yaninizda kimler durucak genelde herkesin ilk bebegi benim annem 37. haftadan itibaren bana gelcek ve insalalh ters bisey cikmazsa 3 ay kalmayi dusunuyo. yoksa bende korkarim zaten hic tecrubem yok...

peki size yardima kim gelcek, ya 3 ay gecince ben napcam tek basima off korkusu basdi simdiden

Valla benimde doguma 15 gun kala annemle babam gelicek.Ve bebegin kirki cikana kadar durucaklar.Ondan sonra ne halt edicem onu dusunuyom valla hem ayrilik hemde kizima tek basima bakmak zorunda kalicam (

yaa kızlar sizin işiniz bana göre çok zor tabi yurtdışında olduğunuza göre ailenizin türkiyede olduğunu düşündüm ben annemle çok yakınım o yüzden hiç biyere kaçma şansı yok beni tedirgin eden tekrar işe dönmek nasıl bırakıcam miniğimi yaaaa çok zor geliyo bana

Sanırım bende bu konuda çok şanslıyım.Annem yanımdaki apartmanda oturuyor bana yardımcı olucak.

evet ya bunu düşünmemiştim nasıl tutarım ben o minicik şeyi bide cibi cibi yaptırmak aaa uzaktan izlerken bile korkarım.annem doğuma gelirim dedi ama en fazla 1 hafta kalabilir babam ç.alışıyo çocuklar filan..annesiyle aynı ilde oturanlar ne şanslı.Allah kolaylık verecektir inşallah.eşimde yapamaz iki acemi oğluşumuza bi zarar vermeyiz umarım..

Benimde İzmir'den annem gelicek doğuma 10-15 gün kala aslında kendi başıma ne kadar idare edersem o kadar iyi çünkü doğumdan sonra annem daha fazla yardımcı olur. Okullar yaz tatiline girince ablamın okulda işleri bitince annemle nöbet değiştirecekler şimdiki programımız bu şekilde.

merhaba kızlar,
biz annemle zaten 5 dakikalık mesafede oturuyoruz.yanımda olucak sürekli..ev işleri ve ütü içinde bir tanıdıkla anlaştım,haftaiçi günde 4-5 saat gelicek.temmuz gibi de zaten oğlumu da alıp annemle yazlığa gidicez.benim programım şimdilik böyle:)))

benimde mart ayının 15 den sonra annem daha sonrada kayınvaldem gelicek kırkım çıkana kadar kalacaklar.

ayy kızlar annesı yanında olanalr cok sanslı masallah. annelerınızın kıymetını bılın derım sıze....

Benim de annem gemek istese de gelemez çünkü engelli kardeşim var
Kayınvalidem burda ama gelip kalacağını sanmam.
Teyzemi çağırcam sanırım,teklif gelmedi ama,olmasa da artık napcaz,elti görümce gelir 1-2 gün.Kimsesiz olanlar nasıl hallediyor sanki.Allah kerim hele bi doğsunlar da...

kızlar siz yine şanslısınız.ben ne yapacaksam.benim doğumumdan sonra kayınvaldeme götürecekler.ve evde iki bekar görümcem var.işin garibi almanyadaki kaynımlarda gelecek çok kalabalıklar.ve konyadaki kaynımlar sonra istanbuldakiler.hepsi burada olacak.valla ne yapcam bilmiyorum.benim annemlerde hergün görmek isticek ama gelemicek.offffffffffffffffffff.

Canim anlamiyorum niye kaynanalara goturuyorlar.Kendi evinde kalsanda annen gelip sana baksa.O kalabaligin icinde mahfolursun valla.Faydadan cok zarar gorursun mazallah...

ayy bencede ya senin isin cok zormus. bencede sen evbinde kal esinle konus ne yap ne et ıkma et...

benim doğumuma ablam,k.validemler ve teyzem gelicek,
onlar gidince de annemler gelicek
sonra da ben annemlere gidicem,
sanırım 3 ay bööle geçer

benimde annemler ve kayınvaldemler burda.kayınvaldem hastaneden bize gideriz bizde kalırsın dedi ama ben kabul etmedim.evim ne güne duruyor.hem orda kalırsam annemler gelemez her zaman.40 çıkana kadarda kardeşim yanımda kalacak

ben dogumdan sonra evimde kalicam ilk iki hafta bir ebeyle anlastim hergün gelip bebisime bakacak,bana yardim ecedeck. zaten annemle cok uzak oturmuyoruz oda hergün gelir, üst kattada görümcem var o yüzden rahatim.

ben dogumdan sonra evimde kalicam ilk iki hafta bir ebeyle anlastim hergün gelip bebisime bakacak,bana yardim ecedeck. zaten annemle cok uzak oturmuyoruz oda hergün gelir, üst kattada görümcem var o yüzden rahatim.

ay ne güzel keşke burda da ööle imkan olsa da bi ebe bulsak

gulbencım bu ebe olayı cok ıyı fıkır ya. kac paraya anlasdınız. ya valla keske bızde de boyle ımkanalr olsaaa. aman kızlsr ben cok hikaye duydum, bebege bakmaya gelıp kaynanası ıle kavga edenelrı dıkkatlı olun:)

benim annem ablam ve yengem çalıştığı için ikisininde çocuğuna bakıyor muhtemelen kayınvalidem yanımda kalıcak keşke annem gelebilse ama mümkün değil bu yüzden canım çok sıkılıyor kayınvalidem çok iyidir ama insan yinede insan annesinin yanında olmasını istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…