size danışmam lazım

kanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
379
1
45
kızım doğunca kulakları normaldi yani arkaya yatıktı.kızım yan yatmayı sevdiği için sürekli yan yatırıyorum.fakat her defasında kulağı katlanıyor ve bence kepçeleşmeye başladı.canım çok sıkılıyor.uyanıkken bandana takıyorum fakat uyuyunca tekrer katlanıyor.ben de uyuduktan 15 dakıka sonra gidip düzeltiyorum bu seferde uyanıyor kuzum.arkadaşım bantlamamı söyledi.sizce ne yapmalıyım.artık bu konu takıntılı hal aldı bende.sizde de öyle oluyor mu.ya da sonradan düzelir mi.

aman arkadaşım sakın derim..
aynı hatayı ben yaptım..
bende oğluma çok kusuyor diye yandan cırt cırtlı önlük taktım..
sol kulagı acıldı o yuzden..
gecen bantladım ve bantı cıkaramadık..banyoya soktuk gene cıkmadı
zorladım ve saçları yolundu 1 saatte ağladı çocuğum
bantın izi kaldı kıpkırmızı
ben yapma derim
bence bandana tak..
bide oturmaya basladıgında falan düzelir diyorlar

Benim oğlaninda kulaklari diz dogdu ama simdi kepçe ben bisey yapmiyorum valla aman olsun diom sen bandana tak

kizlarda genelde takinti haline gelio mesela ben kepceyim hiç sevmem ama bantlama yazik be bebege sapka tak

[ B]aynı dert bendede var kızlar, o kadar düzgündüki ben bozdum gibi sanki, düzeltiyorum bi dönüyo katlanıyo ve sol kulağı kepçe gibi oldu, yara bandıyla bantlamayı düşünüyorum ama kararsızım gerçi hidenisko pişman yapmasammı off[/B]

sağolun kızlar aynı dertten muzdarip olanlarınız da varmış.çok üzülüyorum inanın.geçenlerde yara bandı taktım saçına yapıştı mecburen.ben de saçını kesmek zorunda kaldım.yara bandını denemeyin.cam bant düşünüyorum.hidennıskocuğum sen hangi bandı taktın.yatarken bandanayı çıkarıyor.bant tek çare gibi.babası da hayır diyor.öyle şey mi olur diye kızıyor.neyse benim kuzumda saçlarını kısa kestirmez ya da toplamaz.mirmirmirmir

cnm üzülme o kadar ya,,,
çok ufak bi operasyonla düzeltiliyomuş kepçelik ileriki yaşlarda...
benim kızımda da var hafif kepçelik. babamız kepçe de....
umarım büyüyünce düzelir ama düzelmezse öyle yaptırırım
kız çocuğu bu takıntı yapabilir endişelenmekte haklısın tabiii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…