Sizde Soğuk Soğuk Terliyomusunuz?...

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
17
Kızlarrr 33. haftamı bugün dolduruyorum :CüvCüv:

evimin içi diğer evlere nazaran serin olmasına rağmen ( ki geçen sene hiç şikayetçi oldugumu hatırlamıyorum özellikle geceleri ) bu sene hamilelikten dolayı olsa gerek yanıyorummmmmmmmdelikafadulden

kıyafetle duramıyorum soyunuyorum soyunuk vaziyette temizliğimi yapıyorum uzanıncada bacaklarımı koltuga deydiremiyorum yastıkla destek alıyorum

zaten koltuklar kadife diye çarşaf serdim serin tutsun diye ama yinede yanıyorummmmdelikafadulden
işin enteresan yanı bileklerimden başlıyo üst baldırlarıma kadar soğuk soğuk terliyorum
sizlerede aynısı oluyomuu :uhm:

offff bana ter deme sıcak deme bende 36 haftalık hamileyim oturdugum yerde terden catlıyorum zaten nefes almakda zorlandıgımız günler birde sıcaklar eklenince iyice bunaldım hele geceleri hiç uyuyamıyorum sıcaktan alllah yardımcımız olsun vallayi çok zor ..

bende 37. hAFTADAYIM VE EN BAŞINDAN BERı AYNI PROBLEM VAR TER....OTURDUĞUM YERDE DAHı TERLıYORUM ıÇ ÇAMAŞIRIM FALAN ISLANMIŞ GıBı OLUYO O DERECE HıÇ TERLEDıĞıMı HATIRLAMIYORUM HAMıLELıKTEN ÖNCE...
HAMıLELıKTEN OLSA GEREK.....AZ KALDI VE BU SENE O KADAR ÇOK SICAK OLMADI ALLAHTAN HERKESE ALLAH KOLAYLIK VERSıN BENıM KALDI 19 GÜN.....HER AN HERŞEY OLABıLıR..

duş almaktan yoruldum bari faydası olsa. az kaldı ama bende bittim.vücudum buz gibi ve sürekli ter.az kaldı dıyorum 9 günüm var sanki ömür boyu bu karınla şiş bi şekilde ve sürekli bunalaarak yaşayacakmışım gibi geliyor komik ama bu histen bir türlü kurtulamıyorum. zor valla herkese kolaylık diliyorum

bende sürekli duş alıyorum
özellikle ellerimin üstü ve dirseklerime kadar terliyorum
birde ayak bileklerimden belşıyo üst baldıra kadar
akşamları uykum oldugu iin açılmasın diye ( zaten rahat uyku uyumak nerdeee hayal oldu ) banyoyaa girip dizlerime ve dirseklerime kadar yıkıyorum çıkıyorum bi teri atınca biraz daha rahat issediyorum sanki kendimi

6 haftam kaldı kızlar temmuz sonu agustos ortası ne yapıcam ben diye düşüyorum daha sıcak olucakkkk

merhaba sezen... seninle aynı gidiyoruz sanırım.. bende bugun 33+1 im. aynı problem bende de var.. ve ben hepinizden daha dertliyim çünkü alanyada yaşıyorum.. nerdeyse 40 derecelik bir hava sıcaklıgı ve %80 lere varan nem oranıyla yanıp kavrulmaktayım.. allahtan hala çalışıyorum ve klimalı bi ortamdayım.. o yüzden kafamı ofisten dışarı cıkarmıyorum.. bende koltuklar biraz yaktıgı için çarşafla kamufle ettim.. gece saç köklerimden ayak parmaklarıma kadar su içinde kalıyorum.. yatak odasının tarafı biraz esiyo ama bana fayda etmiyo.. gece klimayı açamıyorum cünkü 1kaç hafta önce actıgımda öle bi üşüttüm ki hastanelik oldum.. ama napcaz.. bebişlerimiz için herşeye dayancaz... aman kendinize dikkat edin kızlar...

tek çaresi sık sık duş almak ama bende 2 hafta önce bu sıcaklarda nasıl olduysa feci üşüttüm ateşlendim duş almayada korkuyorum eşim uykusunda bile artık üstümü örtüyo :)))

canım ben terlemiyorum ama geceleri ayak altım acayip sıcak oluyo yanıyo resmen .. kaç kere yıkasamda sonuç hep aynı..
bende yeni formül geliştirdim kaydirigubbakcemile3şu yarım litrelik su şişeleri var ya öğlen su doldurup dolaba koyuyorum gece yatarken de ayaklarımın altına koyuyorum rahatlıyorumkaydirigubbakcemile3çok faydasını gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…