sizde olmasanız??

burcumm25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
118
2
Aslında hayata sıkı sıkı sarılan ne olursa olsun kendımı yasamın bı parcası gıbı goren bırıydım .Evlılığım kışa rast geldı ve esım calısmama ızın vermedı hıc tanımadıgım bı mahalleye tanımadıgım bı kulture gelın geldım.Annesının bıtmek bılmeyen ısteklerı daha ıcerı gırmeden elıme kovayı bezı vermesıne bıleyım cocuk meselesı,esımın tv den baska bısey gormemesı manık depresif yaptı benı.bıldıklerımı unuttum 1 yılda pasıflestım hayat nesem sonduuusenağlama.inanın bı tane komsum bile yokk.Eve ınternet aldım ve bu sıteyı 2 ay sonra gorebıldım daha tanısalı yenı oldu ama daha ıyım cok sukur.hepınıze tesekkur ederım.yalnızlık başa bela ne dıyım.
Acaba varmı benım gıbı yalnızlıgını burda unutan kardeslerım hadı beklıyorum hepınızı.a.s.:eek:

Aslında hayata sıkı sıkı sarılan ne olursa olsun kendımı yasamın bı parcası gıbı goren bırıydım .Evlılığım kışa rast geldı ve esım calısmama ızın vermedı hıc tanımadıgım bı mahalleye tanımadıgım bı kulture gelın geldım.Annesının bıtmek bılmeyen ısteklerı daha ıcerı gırmeden elıme kovayı bezı vermesıne bıleyım cocuk meselesı,esımın tv den baska bısey gormemesı manık depresif yaptı benı.bıldıklerımı unuttum 1 yılda pasıflestım hayat nesem sonduuusenağlama.inanın bı tane komsum bile yokk.Eve ınternet aldım ve bu sıteyı 2 ay sonra gorebıldım daha tanısalı yenı oldu ama daha ıyım cok sukur.hepınıze tesekkur ederım.yalnızlık başa bela ne dıyım.
Acaba varmı benım gıbı yalnızlıgını burda unutan kardeslerım hadı beklıyorum hepınızı.a.s.:eek:

ben canım burada okadar güzel dostluklar varki ben burayı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum hiç kimseye söyleyemediklerimi buradaki arkadaşlarla paylaşıyorum eleştiriler iyi yada kötü olsun burda olmak çok güzel bence:içelim::içelim:

canım benim kendini yalnız hissetme bak bizler varız canım burdayız
yanında olamasakta klavyenin uçunda sana seslenmiş olacagız
boşver gülüm kaynananı sabır et tatlım bir oturuyorsunuz galiba nerden gelin geldin sen
erzuruma:1hug:

evet cnm. var emin ol çok var sen gibi...bende mayıs ayında tanıştım burayla tesadüf eseri iyikide bulmuşum kk yı...reel hayatta okadar zarar gördüm ki buraya sığındım...kk benim kocaman bi ailem oldu sanki her sorunumda hemen benim kk am var onlara sorarım diyorum...burası dünyanın her köşesinden katılan kadınlarla dolu biz kocaman bir aileyiz acı-tatlı herşeyimizi paylaşırız..eleştirilerde olmak zorunda ki yanlışlarımızı farkedelim.......kadınlar kulubü iyiki varsın........

canım merhaba! Aynen bende öyle bulunduğum yerde kimseyiii tanımıyorum..
Üstelik burdan nefret ediyorum..
Bugün son kararımı verdim hatta ya taşınacaz yada ben gidiyorum :kızgın:..
Bende kendimi iyi veya kötü hissettiğimde ne şekilde olursa olsun buraya atıyorum. Burayı çok seviyorum Daha doğrusu sizleri çok seviyorum..a.s.

canım oncelıkke hıc tanımadıgın bır kulture alısman zor olucak.bende senın gıbı baska hayatların bagrından gelmıs bırıyle evlendım.bak sunu dene asla ben ypamam ben anlasamam dıye dusunme.o zaman gercekten yapamazsın.omur boyu ollacaksa eger buna alısmak zorundasın.ayak uydur bı an once.benım durumuda boyle cunku ama ben alıstım.fakat evımız ayrı.esın sana aynı evde yasadıgın ozen gostermıyodur.ama net bılemem.paylasmak ıstersen burdayım canım.

evım ayrı canım fakat ıkı dakıkalık yol var.kayınvaldem bugun gelıyo sımdı beklıyokı gelın gelsın evımı temızlesın yemegım yapsın bıze hızmet etsın eee gelın nıye olmuskı daha.ben kımseye suc bulmuyom kayınvaldeme bıle suc esımde benı bastan ezdırmeyecektı....

ya canım takma kaynanayı coooook sinirlenirsen bize sıkayet et nolacak sankı ama yüz göz olma yaa anlamıyolar zaten hıcbıseyı bıdı bıdı edıyolar ancak

vallaaa kızlar yaaa. sabah gözümü acıyorum ve ilk işim bilgisayarı acmak oluyor artık.hemen kk ya geliyorum ve konuları geziyorum.çok eglenceli ve sıcacık burası.herkes bir dayanısma içinde.konu ne olursa olsun herkes bir yorum yapıyor ve insanın içi rahatlıyor.ben çogu psikolojik sorunları olan arkadaslarımızın bu sitede büyük ölçüde rahatladıgına inanıyorum.bende sıkıntılarımı yazdıkça ve yorumlar geldikçe öyle mutlu oluyorum ki,kafam dagılıyor ve neşeleniyorum.sizleri çok seviyorum GÖRÜNMEZ ARKADASLARIM. İYİKİ VARSINIZ. MUCCCKKKK:içelim:

evet burda dertlerimi unutuyorum rahatlıyorum 1 hafta önce bebeğimi kaybettim onun sıkıntısını bile burda atıyorum burası olmasaydı sanırım bir depresyon beklyordu beni iyiki varsınız:enbuyukkk:

evet burda dertlerimi unutuyorum rahatlıyorum 1 hafta önce bebeğimi kaybettim onun sıkıntısını bile burda atıyorum burası olmasaydı sanırım bir depresyon beklyordu beni iyiki varsınız:enbuyukkk:

cnm benim çok geçmiş olsun

inşallah burdan müjdeli haberlerini duyaruzz

buraya daha hamileyken uye olmustum tesaduf sonucu bularak bu site sayesinde birsuru arkadas edindim dostluklar kurdum evde ampul yansa esimin ilk lafi YAZ SIZIN KULUBE BAKALIM NE DIYCEKLER gecen gun tansiyonu dusmus aradi beni YAZ KIZLARA NE YAPMAM GEREK DIYE tuzlu ayran ic dedim OLSUN SEN YAZ NE DIYCEKLER DEMEZ MI o bile nasil benimsedi burayi adim atmiyoruz danismadan:))))

yalnızlığın eniyi ilacı kk bence
bende bulundğm yere yeni taşındım komşularım çk iyiler ama daha herşeyimi ve arkadaşlığımı paylaşacağım biri yok ben de vaktimi kk da geçiriyorum

X