sizceee niye böyleyimmm...

mihrima_28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
52
1
merhaba arkdaşlar ben kanda bır hafta önce hamilelik testı yaptırdım sonuç malesef olumsuzdu. ama o kadar cok baş dönmemm ve mide bulantı vardı ki ve hala da var.yemek yıyorum peşine midem kötü oluyor. adet günüm iki gün geçti hala olmadım. çok sık idrara cıkma da var. göğüsüm adet olacakmışım gıbı acıyor. sizce hamilelik var mıdır yoksa tamamen pisikolojik mi.?çok istiyorum ama kanda bir hafta önce baktırdığımda yok denildi. yardımcı olur musunz arkadaşlarrrr.

canim psiklojik olabilir bende okadar cok istiyorumki hamile kalmayi bundan 5 ay once okadar cok belirtim vardiki gobegimde hamilelikte olusan o dik cizgi bile olusmustu mide bulantisi kusma yorgunluk ne ararsan vardi ama malesef hamile degildim adetim 10 gun gecikti sonra doktora gittim doktor bana cok istedigin için olmustur dedi istersen psikolojik destek al dedi oyuzden cok kafaya takma içini rahatlakmak için bi kan testi daha gec istersen

canım normalde olursa zeten en garanti kanda çıkıyo. mide bulantısı baş dönmesi dediğin en erken 5. haftada falan oluyomş. ki bu belirtiler yaşanıyosa kanda kesin çıkması lazım diye düşünüyorum ama çok istiyosun inşallah yanılıyorumdur.

ALLAH gönlüne göre versin inşallah

canım normalde olursa zeten en garanti kanda çıkıyo. mide bulantısı baş dönmesi dediğin en erken 5. haftada falan oluyomş. ki bu belirtiler yaşanıyosa kanda kesin çıkması lazım diye düşünüyorum ama çok istiyosun inşallah yanılıyorumdur.

ALLAH gönlüne göre versin inşallah

saol canım yorumun için evet haklısn kanda negatıf dedıklerı halde umudum olduğu için pisikolojık olarak belkıde bunlkarı yaşıyorum hayırlısı olsun rabbım inşlh en kısa zamanda hayırlısıyla nasıp eder

canim psiklojik olabilir bende okadar cok istiyorumki hamile kalmayi bundan 5 ay once okadar cok belirtim vardiki gobegimde hamilelikte olusan o dik cizgi bile olusmustu mide bulantisi kusma yorgunluk ne ararsan vardi ama malesef hamile degildim adetim 10 gun gecikti sonra doktora gittim doktor bana cok istedigin için olmustur dedi istersen psikolojik destek al dedi oyuzden cok kafaya takma içini rahatlakmak için bi kan testi daha gec istersen[/QUO

teşekkür ederım canım yorumun için. evet haklısn aslında pisikolojık olarak belkıde bunları yaşıyorum. kanda negatıf cıktığı halde kabul etmek ıstemedığim için umutla bekledım belkide. hayırlısı artıuk rabbım inşlh en kısa zamanda hayırlı bır hamılelık nasıp eder ısteyenlere

saol canım yorumun için evet haklısn kanda negatıf dedıklerı halde umudum olduğu için pisikolojık olarak belkıde bunlkarı yaşıyorum hayırlısı olsun rabbım inşlh en kısa zamanda hayırlısıyla nasıp eder

inşallah canm ALLAH isteyen herkese nasip eder.

sende normalde nasıl bilmiyorum ama zaten adet dönemimizde de baş dönmesi ve bulantı, göğüste hassasiyet, kasık ve bel ağrıları, iştahta değişiklk oluyo. bunlar hamilelik belirtileriyle çok benzer.

sen ihmal etme eğer adet olmazsan doktora görün mutlaka canım

X