sizcee hamilemiyim...????

bilgisayarcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
54
1
henüz adet günüm gelmediği için emin olamıyorum. o yüzden hamile olanlardan belirtileri bizzat yaşayanlardan akıl danışayım dedim. dün kahverengi bir akıntı oldu adet oldum sandım ama çok azıcık bir akıntı idi devamı gelmedi. sizce hamile olabilirmiyim. 2 gün önce gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı. ama şimdi bu akıntı kafamı karıştırdı. hamile kalmadanönce doktora gitmeye gerek varmı sizce???

slm cnm..bende aynı senın gibi buraya o kadar cok böyle sorular yazdım ki aklın şaşar..bendede aynı durum söz konusuydu..her ay adetim düzenli gelir bnm ve bi ara senın dedıgın sekılde adetten once çamurumsu bı akıntı gelmısti...burdakı arkadaslara sordum kimi olabılırsn kımıde yanılıyosundur dedıler öyle diyenlere nedense gıcık oluyodum sanki bnm bebegımın olup olmaması onların elinde..:KK1::KK53:ama ondan sonra normal adet oldum ve o ay o kadar ümitliydimki anlatamam gögüslerim şişmişti damarlar gözükğyodu mıdem bulanıyodu ama hepsi psikolojıkmıs o akıntıda kistm var sol yumurtalıgımdan ondandır dıye düşünüyorum..sana tavsıyem stres yapma cnm ben o aydan sonra stres yapmamaya karar verdim netten adetm duzenlı oldugu ıcın ovulasyon testı yaptım o gun de esıme bugun bırlıkte olmalıyız kesınlıkle falan demedım cunku erkegın de stres yapmaması gerekıyo.tam adetımın bittigi gün ilişkiye girdik o gun tutmus cok şükür..adetm gectıgındede sureklı karnım agrıyodu ve akıntı cok fazla oluyodu 4.gunde test yaptım pozitifti.:KK69::nazar:.rabbim gönlune gore versın cok uzun yazdım ama ne demek ıstedıgımı ıns.anlatabılmısımdır stres cok büyük etken unutma!!:KK16:

ama tabi inşallah hamilesindır cnm yine de şüphelenıyosan kan testı yaptır adetn gecerse..o kesın sonuc verir.:KK54:

henüz adet günüm gelmediği için emin olamıyorum. o yüzden hamile olanlardan belirtileri bizzat yaşayanlardan akıl danışayım dedim. dün kahverengi bir akıntı oldu adet oldum sandım ama çok azıcık bir akıntı idi devamı gelmedi. sizce hamile olabilirmiyim. 2 gün önce gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı. ama şimdi bu akıntı kafamı karıştırdı. hamile kalmadanönce doktora gitmeye gerek varmı sizce???

Bende aynı durumdayım, Klomen kullanıyorum.
Normalde hep 28 günde bir adet olurum. Bu kez kahverengimsi bi akıntı geldi 2 gün ve kesildi. Şimdi de 2 gün geçti ve tık yok.
Korkumdan test de yapamıyorum çünkü 4 gün kala yapmıştım ve negatifti.. Şimdi test yapmaya korkuyorum ve bekliyorumm korkumdan.

Beklemek kolay değil ama en iyisi 5 gün falan beklemek sanırım... Bence sende öncelikle gününün geçmesini beklemelisin.

ne kadarlık evlisin cnm cocuk dusunmeye ne zaman basladınız ..bi kadının en fazla bir ayda %25 hamıle kalma şansı var cunku o yumurtlama gününü tutturmak lazım bunun ıcınde nettekı hesaplayıcıları kullanabılırsın bnm yaptıgım gibi.ama doktorlar en az 6 ay korunmasız ilişkiye giren kişilere tadavi baslatıyorlar dıye bılıyorm ..6 aydan 1 seneye kadar uzayabılıyo tabi bu süre.

Bende aynı durumdayım, Klomen kullanıyorum.
Normalde hep 28 günde bir adet olurum. Bu kez kahverengimsi bi akıntı geldi 2 gün ve kesildi. Şimdi de 2 gün geçti ve tık yok.
Korkumdan test de yapamıyorum çünkü 4 gün kala yapmıştım ve negatifti.. Şimdi test yapmaya korkuyorum ve bekliyorumm korkumdan.

Beklemek kolay değil ama en iyisi 5 gün falan beklemek sanırım... Bence sende öncelikle gününün geçmesini beklemelisin.

cnm ınsallah hamilesindir adetın duzenlıymıs ne guzel..bekle bakalım bir iki gun daha ben adetm 4 gun gectıgınde yapmıstım pozitif cıkmıstı .:KK49:adetten once yapılan testler dogru cıkmaz. en iyisi gecmesını beklemek.

ne kadarlık evlisin cnm cocuk dusunmeye ne zaman basladınız ..bi kadının en fazla bir ayda %25 hamıle kalma şansı var cunku o yumurtlama gününü tutturmak lazım bunun ıcınde nettekı hesaplayıcıları kullanabılırsın bnm yaptıgım gibi.ama doktorlar en az 6 ay korunmasız ilişkiye giren kişilere tadavi baslatıyorlar dıye bılıyorm ..6 aydan 1 seneye kadar uzayabılıyo tabi bu süre.

5 yıllık evliyim canım ve 2 yıldır da çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. Bu ay doktorum klomen tedavisine başladı.1 yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatladı. Doktorumun söylediği günlerde de ilişkiye girdik. Yani tutturmuş olma şansımız var bu ay..
Ama ilaç gecikme yapar mı bilemiyorum... İlk defa 2 gün geç kalıyor ama işte hiç bir belirti yok bende , e ufak bişey olsa hamileyim diyeceğim ama her şey o kadar normal ki.. Negatif çıkacak diye korkuyorum..

5 yıllık evliyim canım ve 2 yıldır da çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. Bu ay doktorum klomen tedavisine başladı.1 yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatladı. Doktorumun söylediği günlerde de ilişkiye girdik. Yani tutturmuş olma şansımız var bu ay..
Ama ilaç gecikme yapar mı bilemiyorum... İlk defa 2 gün geç kalıyor ama işte hiç bir belirti yok bende , e ufak bişey olsa hamileyim diyeceğim ama her şey o kadar normal ki.. Negatif çıkacak diye korkuyorum..

anladm cnm..inşallah hamilesindir bende anlattıgım gibi iste bi ay sonuc hüsran olunca hamıle kaldıgım ay hiç aklıma bıle gelmemısti ama uykum gelıyodu sürekli karnım agrıyodu ped koydum hatta oldum olacam dıye ama tık yok..wc ye gıdıyorum akıntı var sadece..ha bide sabah kalktıgımda açken yani acayip midem bulanıyodu ama esıme solemıyodum yıne psikolojık cıkarsa üzülmesin diye.sonra anlattım tabi boyle boyle oluyodu dıye:90::KK23:

Son düzenleme:
anladm cnm..inşallah hamilesindir bende anlattıgım gibi iste bi ay sonuc hüsran olunca hamıle kaldıgım ay hiç aklıma bıle gelmemısti ama uykum gelıyodu sürekli karnım agrıyodu ped koydum hatta oldum olacam dıye ama tık yok..wc ye gıdıyorum akıntı var sadece..ha bide sabah kalktıgımda açken yani acayip midem bulanıyodu ama esıme solemıyodum yıne psikolojık cıkarsa üzülmesin diye.sonra anlattım tabi boyle boyle oluyodu dıye:90::KK23:

Peki akıntın tam olarak nasıldı? Adet olacakmışsın gibi kasıkağrıların var mıydı?
Birde en erken belirtilerini ne zaman hisstettin? Yani mide bulantın mesela adet geçtikten sonra mı başladı *
Çok soru sordum galiba :)

Peki akıntın tam olarak nasıldı? Adet olacakmışsın gibi kasıkağrıların var mıydı?
Birde en erken belirtilerini ne zaman hisstettin? Yani mide bulantın mesela adet geçtikten sonra mı başladı *
Çok soru sordum galiba :)

olsun cnm sor onemlı degıl:KK34:
akıntım yapışkan bi şekildeydi sarımtrak..
bulantımda adetım iki üç gün gecınce baslamıstı dedıgım gıbı sadece sabah kalktıgımda hissediyodum..
tabi herkesde aynı olacak dıye bi kural yok ama genelde boyle oluyo cnm

benim adetimde normalde hiç düzensizlik olmaz. evlendiğimin ilk ayında yaşamıştım böyle bir durumu birde şimdi oldu.16 ay sonra. çocuk için çok acele etmiyorum açıkcası. çocuk kararımızı alalı 2-3 ay oldu.

benim adetimde normalde hiç düzensizlik olmaz. evlendiğimin ilk ayında yaşamıştım böyle bir durumu birde şimdi oldu.16 ay sonra. çocuk için çok acele etmiyorum açıkcası. çocuk kararımızı alalı 2-3 ay oldu.

bizde 3 ayın sonunda korunmasız sekılde almıstık sonucu cnm..rabbim gönlüne gore versn

olsun cnm sor onemlı degıl:KK34:
akıntım yapışkan bi şekildeydi sarımtrak..
bulantımda adetım iki üç gün gecınce baslamıstı dedıgım gıbı sadece sabah kalktıgımda hissediyodum..
tabi herkesde aynı olacak dıye bi kural yok ama genelde boyle oluyo cnm

Umarım bende iyi haberler verebilirim.. Son soru, 4 gün geçe yaptığın testte çzigi çok silik miydi yoksa belirgin miydi?

Umarım bende iyi haberler verebilirim.. Son soru, 4 gün geçe yaptığın testte çzigi çok silik miydi yoksa belirgin miydi?

valla cnm normalde sabah ilk idrarla yapılan test daha dogru sonuc verır dıyolar..bnde tam 4. gün sabah ilk idrarımla bi yapıyım dedım abartmıyorum 2 snde iki cizgide kopkoyu şaştım kaldım dondum zaten o anda :KK49::KK69:aklına takılan varsa sorabılırsn cnm cekınme:KK1::KK34:

haberdar ederim tabiki de ben 2gün daha nasıl beklerim onu bilmiyorum..
Hatta beklemeden bugün alsammı diye düşünmüyor da değilim :):):KK1::KK1:

şekerrcikk özelden yazamadım çünkü msj sayım dolmamış..
Testim negatif çıktı ne yazıkki :KK43:
yarın doktora gidicem bakalım, adet de olamadım hala.. Anlamadım gitti yaaa

Merhaba arkadaşlar, benim de adetim gecikti SAT 6 ağustos hiç bu kadar gecikmemişti..29-30 günde bir olurdum düzenliydi yani bu zamana kadar..Adetime 1 hafta varken 2- 3 damla lekelenmem oldu..ilk defa bende böyle bir şey olunca kanda test yaptırdım 1.20 çıkmıştı.Doktor 1 hafta bekle dedi. 1 hafta sonra doktora gittim doktor muayene etti kist hiç bir şey yoktu detaylı bir şekilde muayene etti..emin olmak için kanda bakıldı değerim 0,1 e düşmüştü.Adet söktürücü verdi ama kullanmak istemiyorum kendiliğinden gelsin istiyorum..sökülmesi için soğan suyu içiyorum iki üç gündür ama hala olamadım..bugün 42. gün...karın ağrım,yoğun şeffaf akıntı ve göğüs şişliği var şu an başka bir şeyim yok...sizce şüphelenmeli miyim artık? Benim durumumda olmuş olan var mı??????????

X