sizcede unuttugumus bırseyler yokmu ya kendi anne ve babalarımız !!!!

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
merhaba arkadaslar sureklı eslerımız evliligımız hakkında konusuyoruz sizcede unuttugumuz bıseyler yokmu kendı anne ve babalarımız hayatımız ozlemlerımız ve unutamadıklarımız hayat hekayelerınızı dınlemek isterım once ben baslayayım istersenız

biz 3kız kardesız 3muzde babamın istegı uzerıne hemsırelık okuduk simdi hemsıreyız babamın en buyuk hayalı okullarımızı bıtırdıkten sonra emekli olup annemle gormedıgı yerlerı gormektı
calıştıgımız için 3muzde farklı illerde ailemızden uzaktık bayramda bıle ailenın yanına gıdememek anlatılması cok zor bır durum babamla aragımızda farklı bır bag vardı arkadaş gıbıydık sonunda babam emeklılık kararı aldı artık calismayacaktı ve hayallerındekı gıbı gezecektı cumartesı gunu için annemle elazıga bılet aldılar carşamba sabah işteyım amcan telefon actı hazırlan senı almaya geliyorum bişeylerın ters gıttıgınden emındım hemen babamı aradım ama telefona baskası cıktı karsımdakı sen baban gıttı dıyordu 50 yasında kalbıne yenık duştu ne oldugunu anlamadım yada anlamak ıstemedım gozlerımı actıgımda hastanedeydım o duyguyu tarıf etmek imkansız allah kımseye anne baba acısı vermesın
babam vefat edeli 1 yıl oldu ama hale kabullenemedım annemı her aradıgımda sankı al babanlada konuş deyıp babamada telefonu vercekmış gıbıme geliyor buna dayanamıyorum
ya annem tarifi imkaansız bır acının içinde hala babamla yasadıkları evde oturuyor 1 senedır bırgun olsun gozunun yası dınmedı 3 muzde yanımıza almak istıyoruz ama bırturlu ikna olmuyor evımı asla kapatmam dıyor eve gıdınce goruyorum kı ben olsam bende istemezdım galiba evın gırısınden ıtıbaren butun odalar ve aklınıza gelebılecek her yer babamın resımlerıyle dolu babam hala aramızda yasıyor bızı sımsıkı bır arada tutmaya calısıyor işte boyle arkadaşlar insanın hayatı bır anda deyısebılıyor kabullenmek cok zor ama kabul etmek zorundayız

senağlamasenağlamasenağlama

canım babam benım birkere sesını duymak için herseyı feda ederim senağlama

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

• Konu Sahibi EU1
canım başın sağolsun.
ben ağlıyorum şuan da.

• Konu Sahibi EU1
Başınız sağ olsun!
Allah günahlarını affetsin, mekanı cennet olsun inşallah!:teselli:

• Konu Sahibi EU1
cok teşkederim hepinize

• Konu Sahibi EU1
basın saolsun canım:teselli:benimde annem babam benden cok uzakta çok ozluyorum onları sımdıye kadar hıç ayrı kalmamıstık ama iş geregi yurt dısına yerleşmek zorunda kaldılar.abimde askerde sadece yanımda esım var allahtan sonra tek dayanagım esım. eşim benim herseyım tabıkı aılemı unutmadım hatta bazen oyle daralıyorumkı keske hıç evlenmeseydım de hep annemın ve babamın yanında olsaydım su üç günlük dünyada zaten zamanımız ne kadarkı bırbırımızden uzakta yasıyoruz dıyorum ama bole demek bır cozum olmuyo cunku sartlar bu sekılde olmasını gerektırıyo...annemı babamı çok özledımmmm...senağlama:çok üzgünüm:senağlama

• Konu Sahibi EU1
Canim Annem Canim Babam çok şükür Ikiside Sağ.onlari Canimdan çok Seviyorum.haftada 1 Mutlaka Yanlarina Gidip özlem Gideriyorum.allah Onlarin Yokluğunu Göstermesin.ikiside Haytta Tanidiğim En Mükemmel Anne Baba.annem Babam Sizi çok Seviyorum çok

• Konu Sahibi EU1
başın sağolsun... şükürler olsunki hayatta tek dayanağım, tek güvendiğim insan, tek dert ortağım, bana hiç gücenmeyen babam yanımda onu çok seviyorum, her kezden her şeyden. düşünüyorumda bu hayatta beni tek karşılıksız seven kişi o size ilginç gelecek ama annem bazen kardeşler arasında ayrım yapıyor ama babam asla evleneli 6 yıl oldu babam her sabah beni arayıp kızım kahvaltı yaptınmı diye soruyor. Bazen kendime kızıyorum babamı üzdüğüm zamanları hatırlayıp ama nafile. bilmiyorum bütün kızlaramı böyle gelir ama benim babamın dünyada eşi benzeri yok. Bende onu kaybetmekten çok korkuyorum... şu an karşımda aramızda sadece camekan var koşup boynuna sarılmak geliyor içimden onu çok ama çok seviyorum. (babamın işyerinde çalışıyorum) hep babam gibi bir eş istedim kendime ama mümkün olmadı.
birde hiç unutamadığım bir anım var bundan 15 sene evvel maddi durumumuz çok kötüydü babam memurluk yapıyordu üstüne üstlük borçlarımız vardı. leteoon ayakkabılar modaydı biliyodumki hiç paramız yoktu ama istedim çocukluk buldu buluşturdu aldı bana o ayakkabıyı... BABACIMMMMMMM seni sırtımda mekkeye taşısam hakkını ödeyemem...

• Konu Sahibi EU1
cok teşk ederım hepinıze sevdıklerımızın kıymetı onları kaybedınce dahada cok artıyor ne olur onlardan bır telefonunuzu yada ziyaretınızı eksık etmeyın su anda tek ihtiyacları sevgı
zaman kaybetmeyın sakın gıden zamanı gerı dondurmek imkansızzzzzzzzz malesef

hepinizin anne babanizi anlattiginiz o güzel duygularinizi okudum ve cok duygulandim arkadaslar.zelal 0903 öncelikle basin sagolsun canim.allah annene uzun ömürler versin insallah.benim ailem bana cok yakin .ayni sehirde oturuyoruz almanyada .ne diyeyim keske uzak olsaydikta aramizda sevgi olabilseydi diyorum.benimkisi uzun hikaye.kimsenin kalbi bikere kirilmasin.tekrar kazanmak cok zor.insanlarin insanlari üzmesi kirmasi cok kötü bir durum su dünyada hepimizin gidecegi yer ayni.kavgalar huzursuzluklar niye olur hic anlamamisimdirki.ama oluyor iste.insanlar düsüncesi bir degilki.neyse basinizi cok agrittim ben.kendinize iyi bakin.dilerim hersey gönlünüzce olsun.

duyguseli iyi dileklerın için cok teşk ederım umarın senınde hersey yoluna gırer hersey gonlunce olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…