Sizce?

minegkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
73
0
tecrübeli arkadaşlar sizce normal dogummu sezeryanmı?herkez sebebıyle bırlıkte yazabılırmı ben hamıle dgılım ankdayım bebek dusunuyorum merak edıp sordum tsk edrım

hamile kalayımda dogurması kolay cnmm
ben kendimi bildim bileli sezeryan ile dogurcam diyorum halada yle düşünüyorumm.. bakalım yinede ogun olsun nolcak bilinmez:)
ama cesaretli olsaydım normal yapardım ben çok korkagımmmm bu konuda igne vurulurken aglarımmmmmm kaldıki normal dogurayım:):):)

tecrübeli arkadaşlar sizce normal dogummu sezeryanmı?herkez sebebıyle bırlıkte yazabılırmı ben hamıle dgılım ankdayım bebek dusunuyorum merak edıp sordum tsk edrım

canım ben hamileyim ve bi terslik olmazsa inşallah normal doğum istiyorum tüm hücrelein yenileniyo normal doğumla sezeryan düşünmedim hiç sezeryan olan 2.cocuktada sezeryan oluo normal doğum gercekleşmiomuş...

normal doğumdan oldum olası çok korkmuşumdur hiç doğum yapmadım ama 2 ay önce arkadaşım epidural normal doğum yaptı..ilk ziyarete gittiğimde o kadar canlı ve iyi görünüyordu ki şaşırdım sanki o doğurmamış..çok kolay bi doğumdu dedi..tabiki hafif sancı hissediyormuşsun ama o kadar aşırı değil zaten o da olmasa nasıl ıkınacağını bilemezsin..gayet memnundu hatta doğurmak ne kolaymış bi tane daha doğurabilirm diyor:) olursa bende epidural normal istiyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…