sizce????

koalaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
284
4
kızlar ben en son 4 ağustos ta regl oldum.ondan öncede yazz doğum kontrol kullanıyordum.4 ağustostan sonra doğum kontrol içmemeye başladım.hastalığım bitince eşimle birlikte olduk ama spermi dışarı çıkardı.4 eylül oldu hasta olmadım.normalde 26-27-28 günde bir hasta oluyodum.3 gün falan geçti.bu soruyu sormak istemiyorum ama hamile olabilme ihtimali nedir sizce?çünkü daha çocuk düşünmüyorum.
4 gündür de karnım ve kasıklarım adet ağrısı gibi ağrıyo.bide halsizlik var. eyvahedigeldismile

canım hava çok sıcak olduğu için gecikmiş olabilir ama kullandığınız yöntem hamile kalmana izin veriyor ama hamilesende hayırlısı olmuştur çünkü siteye baktıysan insanların ne çabalar verdiğine şahit olmuşsundur hayırlısı neyse sonuç öyledir umarım bende bir kez aldırdım ama daha sonra çok pişman oldum olmama riski sebebiyle

doğum kontrol den sonra 1 2 ay sonra olabilir.benim hiç gecikmezdi sadece düğünüm olacağı zaman 10 gün geçmişti stresten.ama bu çok sıktı yaaa.ufffffffff
biliyorum herkes çok uğraşıyo ama ben hazır değilim o sadece

doğum kontrol den sonra 1 2 ay sonra olabilir.benim hiç gecikmezdi sadece düğünüm olacağı zaman 10 gün geçmişti stresten.ama bu çok sıktı yaaa.ufffffffff
biliyorum herkes çok uğraşıyo ama ben hazır değilim o sadece

canım kan testi yaptırabilirsin. kanda kesin çıkar. bende ilk evlendiğimde çocuk düşünmüyorum demiştim ama son 15 aydır bebeğim olsun diye çektiğim sıkıntıları bir bilsen. Allah herkesin gönlüne göre versin...

Canım bir arkadaşım doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kaldı. Üstelik yumurtlama gününde de birlikte olmamışlardı. Hayırlısı olsun ama hamile olabilirsin..

beklicem biraz daha.doktoruma sordum.hapı bıraktığım için hormon değişikliğinden olabilir dedi.hafya kadar olmazsam yaptırırım artık test.

X